Google překladač: English Deutsch

danfossEvoFlat je kompaktní a snadno ovladatelná bytová stanice. Jednotka EvoFlat je vhodná zejména pro dvoutrubkové systémy v obytných budovách, do kterých vede sekundárně připojený systém dálkového vytápění, systém blokového vytápění nebo centrálně umístěný systém s boilerem. EvoFlat je k dispozici jako vestavěná verze se zápustnou skříní nebo jako verze pro montáž na stěnu.

Primární strana (ZT)
Bytová stanice je vybavena vzájemně propojenými komponenty, jako jsou regulátor diferenčního tlaku (integrovaný v hlavním regulátoru teploty TPC -M), sítko, jímky pro čidla a mezikus pro vložení měřiče tepla. Volitelně je k dispozici termostatický obtok.

Vytápění (VYT)
Automatický regulátor teploty TPC - M s integrovaným regulátorem diferenčního tlaku nastavuje optimální provozní podmínky pro vytápění a ohřev TUV. Směšovací smyčka vytváří vhodnou úroveň teploty např. pro podlahové vytápění. Pro vytvoření časově závislého programu regulace teploty lze do systému volitelně začlenit zónový ventil s pohonem a pokojovým termostatem.

Teplá užitková voda (TUV)
Teplá voda se připravuje v tepelném výměníku na základě průtokového principu a teplotu řídí automatický regulátor s integrovaným regulátorem diferenčního tlaku – TPC - M. Velmi snadné ovládání zajišťuje kombinované hydraulické a termostatické řízení regulátoru TPC - M. Průtokově řízená část umožňuje na primární a sekundární straně průtok přes tepelný výměník pouze tehdy, když je odebírána teplá voda, a po ukončení odběru průtok ihned zastaví. Termostatická část reguluje teplotu teplé vody. Díky rychle reagujícímu hydraulickému řízení tepelného výměníku je zajištěna vysoká ochrana před tvorbou vodního kamene a růstem bakterií. Regulátor TPC - M s integrovaným regulátorem diferenčního tlaku vyrovnává odchylky přívodní teploty a různé hodnoty diferenčního tlaku, díky čemuž zajišťuje neustále konstantní teplotu teplé vody. Pro zaznamenání spotřeby studené vody je jednotka EvoFlat vybavena mezikusem pro montáž vodoměru studené vody do přívodu studené vody.

Konstrukce
Všechna potrubí jsou vyrobena z nerezové oceli. Připojení zajišťuje nově navržený zacvakávací systém, který nevyžaduje utahování

Izolace
Jednotka EvoFlat je umístěna na zadní izolační desce z EPP a volitelně je k dispozici přední izolační skříň, díky které lze vytvořit plně izolovanou stanici s minimálními tepelnými ztrátami a výbornou hospodárností provozu.

www.danfoss.com

 


Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..