Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Spojení ekologie, hospodárnosti a maximálního komfortu

Velký kotel Hoval BioLyt dokonale plní požadavky na uživatelský komfort, ekologičnost provozu a hospodárné využití energie zároveň – a to i při výkonech nad 50 kW.
Díky nejmodernější technologii spalování lze vytápět bytové domy i jiné velké budovy (např. školy, dětské jesle a školky, správní budovy) s využitím pelet - ekologického a obnovitelného zdroje - stejně komfortně jako kotlem olejovým nebo plynovým. Díky kompaktní konstrukci a flexibilnímu přívodu paliva se BioLyt dokonale hodí pro sanace.

Celý článek...

Inzerce

Značku kotlů ATMOS není třeba představovat. Za léta existence na trhu si vybudovala skvělou pověst a je pevně etablována nejen v povědomí odborné, ale i široké veřejnosti. Stále více a více uživatelů se přesvědčuje o tom, že výrobní program firmy ATMOS je zcela přizpůsoben vysokým nárokům na kvalitu, technické parametry, snadnou obsluhu i údržbu a ochranu životního prostředí.

Celý článek...

roboticky – rychleji – kvalitněji

Firma Hamont Contracting and Trading s.r.o. sídlící na Severní Moravě v obci Sedliště se zabývá výrobou kotlů na spalování biomasy již od roku 1995. Hamont vyrábí kotle ve výkonovém rozpětí od 15–500 kW. Při hledání možností na zvýšení výrobních kapacit firmy a zproduktivnění výroby přišel na řadu jako jeden z prvních svařovací proces těles kotlů, který byl úzkým hrdlem výrobního procesu. Jako jedna z možností řešení tohoto úzkého místa byla navržena možnost robotizace tohoto procesu.

Celý článek...

Inzerce

Jednou za dva roky se v Brně konají mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA. Stejně tak tomu bude i v roce 2010 a to v termínu 2. – 5. března. Čtyřlístek potravinářských veletrhů 2010, který se skládá z veletrhu SALIMA - 27. mezinárodního potravinářského veletrhu, MBK - 5. mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství, INTECO - 24. mezinárodního veletrhu technologií a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování a VINEX - 15. mezinárodního vinařského veletrhu, se rozšíří o 26. Mezinárodní veletrh obalového průmyslu EMBAX.

Celý článek...

T+T 1-2/2009

Prax posledných rokov ukazuje, že dlhoročné technológie, akými sú spaľovanie pevných palív, môžu moderné regulačné a komunikačné zariadenia vhodne doplniť. Pri správnom návrhu a inštalácii je výsledkom komfortný a ekologicky vyhovujúci vykurovací systém.
Moderné kotle na drevo majú regulovateľnosť v rozsahu 40 až 100 %, ktorú je potreba dosiahnuť rozumným systémom – napríklad diaľkovým prístupom k regulácii kotla či celého systému.

Celý článek...

Inzerce
T+T 1-2/2009

Soukromý investor, který v Praze buduje velmi zajímavý prostor pro bydlení, se rozhodl využít systém velkoplošného chlazení pomocí Kapilárních rohoží G-TERM. „Hlavními důvody rozhodnutí majitele zhruba 150 metrového bytu byla vysoká funkčnost a elegance, která umožňuje zcela zakrýt zdroj chladu. Ten tak nenarušuje atmosféru prostoru,“ popsal hlavní výhody product manager pro Kapilární rohože G-TERM David Brychta.
Kapilární rohože jsou v tomto neobvyklém prostoru nainstalovány přibližně na 100 metrech čtverečních. „Budou pouze zdrojem chladu. Instalace probíhala z 80 % omítnutím na sádrokartony. Ve zbytku prostoru je velkoplošné chlazení zavěšeno nad sádrokartonovými deskami,“ popisuje David Brychta způsoby instalace kapilárních rohoží. Jako zdroj chladu slouží centrální jednotka umístěná na střeše domu. Lokální distribuci chladu v bytě pak zajišťuje bytová jednotka MEIBES, která však není součástí dodávky firmy G-TERM, upozornil David Brychta.
O instalaci kapilárních rohoží je stále větší zájem, o čemž svědčí výsledky za loňský rok.

Celý článek...

T+T 1-2/2009

Nový systém úpravy tlakového vzduchu A15 firmy Parker-ORIGA je spojen s inovací a využívá nové standardy: konsekventní využití High-Tech polymerů snižuje váhu výrobků, rozšiřuje oblast použití a umožňuje univerzální design pro zásadní snížení počtu variant nádobek. Samočinné nastavení maznice s nano-olejovou mlhou trvale zabezpečuje nejhospodárnější minimální mazání. Ruční nebo poloautomatický vypouštěcí ventil optimalizuje spolehlivost a bezpečnost funkce.

Celý článek...

T+T 1-2/2009

Hybridní ventilátor HV-profi je unikátní větrací systém, který spojuje výhody klasické ventilační turbiny poháněné větrem a elektrického ventilátoru. Malý elektrický motorek uvádí ventilační turbinu do chodu pouze v době, kdy nedochází k žádnému proudění vzduchu, po zbytek doby je od systému odpojen. Unikátnost hybridního systému spočívá v tom, že nikdy nemá „nulový“ výkon, nikdy se nezastaví. Stále rotuje a odsává požadované minimální množství vzduchu. V tom je zásadní přidaná hodnota oproti klasickým ventilačním turbinám, z nichž se v bezvětří stává jen pasivní větrací prvek.

Celý článek...

T+T 12/2008

Společnost Thermoil našla řešení, jak ušetřit náklady na vytápění domácností – tedy bytů, bytových domů, chat a chalup. Dosahuje toho využitím kotlů na extra lehký topný olej TOEL, který tato přední firma na českém trhu v oblasti vytápění, rovněž distribuuje. Thermoil současně zajišťuje projektování a montáž topných soustav, které toto v ČR méně obvyklé palivo využívají.

Celý článek...

Strana 10 z 18

10
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..