Google překladač: English Deutsch

První generací termostatických ventilů Danfoss na českém trhu byly termostatické ventily RTD. Hlavice řady RTD byly paroplynové, tedy s rychlou reakcí na změnu teploty v místnosti a tím zabezpečovaly a zabezpečují i dnes lepší využití tepla např. ze slunečního záření a dalších zdrojů uvnitř místnosti, např. sporáku, PC atd.

Celý článek...

Energie, ekologie, úspory - to jsou témata, která v současnosti zajímají každého, kdo stojí před otázkou čím a jak topit. Řada obyvatel se od vytápění zemním plynem vrací k pevným palivům a hledá další alternativní zdroje tepla. Ukazuje se, že nejúspornější variantou při volbě vhodného způsobu topení je pyrolýza - zplyňování dřeva, kterou využívají také kotle Dakon Damat Pyro G a KP Pyro pro dokonalé spalování dřevní hmoty a pelet.

Celý článek...

se systémovým řešením a v novém designu

Plynové závěsné kondenzační kotle nové generace Cerapur tvoří jádro energeticky úsporného systému Junkers. Ten doplňuje nový program regulátorů a patentovaná solární optimalizace „Solar inside“. Tím firma Junkers jako systémový dodavatel zdůrazňuje svoji kompetenci v oblasti kondenzační techniky se solární přípravou teplé vody a podporou vytápění. Junkers nabízí novou generaci kondenzačních kotlů ve třech variantách: CerapurComfort, CerapurSmart a CerapurAcu s integrovaným vrstveným zásobníkem o objemu 42 l.

Celý článek...

úspora až 95 tisíc!

Buderus připravil výhodné akce v rámci dotací z programu „Zelená úsporám“
Nabídka se týká paketů s tepelnými čerpadly země/voda Logatherm WPS všech výkonů
Úspora může dosáhnout výše 95 000 Kč

Celý článek...

Spojení ekologie, hospodárnosti a maximálního komfortu

Velký kotel Hoval BioLyt dokonale plní požadavky na uživatelský komfort, ekologičnost provozu a hospodárné využití energie zároveň – a to i při výkonech nad 50 kW.
Díky nejmodernější technologii spalování lze vytápět bytové domy i jiné velké budovy (např. školy, dětské jesle a školky, správní budovy) s využitím pelet - ekologického a obnovitelného zdroje - stejně komfortně jako kotlem olejovým nebo plynovým. Díky kompaktní konstrukci a flexibilnímu přívodu paliva se BioLyt dokonale hodí pro sanace.

Celý článek...

Značku kotlů ATMOS není třeba představovat. Za léta existence na trhu si vybudovala skvělou pověst a je pevně etablována nejen v povědomí odborné, ale i široké veřejnosti. Stále více a více uživatelů se přesvědčuje o tom, že výrobní program firmy ATMOS je zcela přizpůsoben vysokým nárokům na kvalitu, technické parametry, snadnou obsluhu i údržbu a ochranu životního prostředí.

Celý článek...

roboticky – rychleji – kvalitněji

Firma Hamont Contracting and Trading s.r.o. sídlící na Severní Moravě v obci Sedliště se zabývá výrobou kotlů na spalování biomasy již od roku 1995. Hamont vyrábí kotle ve výkonovém rozpětí od 15–500 kW. Při hledání možností na zvýšení výrobních kapacit firmy a zproduktivnění výroby přišel na řadu jako jeden z prvních svařovací proces těles kotlů, který byl úzkým hrdlem výrobního procesu. Jako jedna z možností řešení tohoto úzkého místa byla navržena možnost robotizace tohoto procesu.

Celý článek...

Jednou za dva roky se v Brně konají mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA. Stejně tak tomu bude i v roce 2010 a to v termínu 2. – 5. března. Čtyřlístek potravinářských veletrhů 2010, který se skládá z veletrhu SALIMA - 27. mezinárodního potravinářského veletrhu, MBK - 5. mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství, INTECO - 24. mezinárodního veletrhu technologií a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování a VINEX - 15. mezinárodního vinařského veletrhu, se rozšíří o 26. Mezinárodní veletrh obalového průmyslu EMBAX.

Celý článek...

T+T 1-2/2009

Prax posledných rokov ukazuje, že dlhoročné technológie, akými sú spaľovanie pevných palív, môžu moderné regulačné a komunikačné zariadenia vhodne doplniť. Pri správnom návrhu a inštalácii je výsledkom komfortný a ekologicky vyhovujúci vykurovací systém.
Moderné kotle na drevo majú regulovateľnosť v rozsahu 40 až 100 %, ktorú je potreba dosiahnuť rozumným systémom – napríklad diaľkovým prístupom k regulácii kotla či celého systému.

Celý článek...

Strana 10 z 19

10
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce