Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Topná sezóna již běží, proto pokud uvažujete o výměně nebo koupi nového kotle, je nejvyšší čas.

Závěsný kondenzační kotel Wolf CGB-24 lze využít buď jen na vytápění nebo také na přípravu teplé vody – v takovém případě je třeba připojit externí ohřívač vody, např. CSW-120. Je řízen špičkovou ekvitermní regulací BM vybavenou vnějším snímačem.

 


 

Celý článek...

Inzerce

Moderní technologie zásobníků teplé vody vnořených do akumulátorů tepla zajišťuje maximální účinnost a využití akumulovaného tepla. Tento princip využívají duplikátorové ohřívače vody SISS Austria Email s objemy pláště od 350 až do 1500 litrů a objemy vnořených nádob od 100 do 250 litrů.

Celý článek...

olejové mlhy, kouře a prachu z pracovního prostoru obráběcích strojů

Jistě můžeme říci: nic nového pod sluncem. Na trhu je již několik let slušná nabídka různých filtračních zařízení a odsávacích systémů, které se objevily v souvislosti s požadavkem na zabezpečení stanovených norem pro životní prostředí. Mezi zejména exponovaná prostředí, kde je třeba o čistotu vzduchu dbát, patří průmyslové výrobní haly. Často se však stává, že nabízená zařízení nejsou schopna požadovanou kvalitu vzduchu zajistit.

Celý článek...

Inzerce

Stále se zpřísňující požadavky na kvalitu obvodových konstrukcí staveb a snižování průvzdušnosti všech spár s sebou přináší řadu problémů – výrazně klesá přirozená výměna vzduchu v interiéru, dochází pak k výskytu plísní se silně negativními důsledky pro lidské zdraví, vlivem kondenzace vlhkosti je ovlivňován vzhled i životnost stavebních konstrukcí, dochází k problémům při regulaci klasických vodních topných systémů a může docházet k přehřívání staveb letní solární zátěží, prakticky bez možnosti přirozeného odvětrání.

Celý článek...

Ventilátory iCON, které jsou určeny k větrání koupelen, toalet, spižíren, kuchyní, nabízí nejenom vysokou užitnou hodnotu, ale i jedinečný tvar a moderní design. Nejen ocenění (např. prestižní mezinárodní cena RedDot Awards), ale především vysoká kvalita, nízká hlučnost a jednoduchá montáž s případnou údržbou, oslovuje významné investory v ČR, aby pro své projekty volili právě tyto ventilátory. Jednou z významných realizací je např. čtyřhvězdičkový hotel Kaskáda nedaleko Brna, který nabízí luxusní ubytování nejen pro golfové hráče na místním golfovém hřišti. Z dalších realizací pak můžeme uvést dokončující se Hotel Sychrov.

Celý článek...

Inzerce

První generací termostatických ventilů Danfoss na českém trhu byly termostatické ventily RTD. Hlavice řady RTD byly paroplynové, tedy s rychlou reakcí na změnu teploty v místnosti a tím zabezpečovaly a zabezpečují i dnes lepší využití tepla např. ze slunečního záření a dalších zdrojů uvnitř místnosti, např. sporáku, PC atd.

Celý článek...

Energie, ekologie, úspory - to jsou témata, která v současnosti zajímají každého, kdo stojí před otázkou čím a jak topit. Řada obyvatel se od vytápění zemním plynem vrací k pevným palivům a hledá další alternativní zdroje tepla. Ukazuje se, že nejúspornější variantou při volbě vhodného způsobu topení je pyrolýza - zplyňování dřeva, kterou využívají také kotle Dakon Damat Pyro G a KP Pyro pro dokonalé spalování dřevní hmoty a pelet.

Celý článek...

se systémovým řešením a v novém designu

Plynové závěsné kondenzační kotle nové generace Cerapur tvoří jádro energeticky úsporného systému Junkers. Ten doplňuje nový program regulátorů a patentovaná solární optimalizace „Solar inside“. Tím firma Junkers jako systémový dodavatel zdůrazňuje svoji kompetenci v oblasti kondenzační techniky se solární přípravou teplé vody a podporou vytápění. Junkers nabízí novou generaci kondenzačních kotlů ve třech variantách: CerapurComfort, CerapurSmart a CerapurAcu s integrovaným vrstveným zásobníkem o objemu 42 l.

Celý článek...

úspora až 95 tisíc!

Buderus připravil výhodné akce v rámci dotací z programu „Zelená úsporám“
Nabídka se týká paketů s tepelnými čerpadly země/voda Logatherm WPS všech výkonů
Úspora může dosáhnout výše 95 000 Kč

Celý článek...

Strana 9 z 18

9
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..