Google překladač: English Deutsch

Společnost Conrad oznámila, že do své nabídky přidala kovové prorážecí vyvazovací pásky HellermannTyton (série MST). Pásky jsou navržené a optimalizované ke stahování a upevňování kabelů a zátěží v náročných průmyslových oborech, resp. v jiných extrémních prostředích. Série MST doplňuje ostatní kovová systémová řešení od společnosti HellermannTyton, specialisty na kabely a spojovací materiál, které už Conrad má v nabídce.

conrad

Zákazníci tak získávají ještě širší výběr z vysoce trvanlivých a spolehlivých výrobků pro nejnáročnější aplikace.

Stahovací pásky z nerezové oceli série MST jsou ideální k bezpečnému upevňování zátěží a kabelů v rizikových průmyslových prostředích, která jsou pravidelně vystavena povětrnostním vlivům, slané vodě nebo extrémním teplotám. S rozpětím teplot −80 °C až +538 °C mají kovové pásky vysokou odolnost vůči teplu a mají rovněž nehořlavé a antikorozní vlastnosti. Kde je to zapotřebí, nový prorážecí uzamykací mechanismus navíc zajistí vysokou odolnost vůči vibracím. Nástroj MST6 byl speciálně vyvinut pro spolehlivou aplikaci kovových stahovacích pásek HellermannTyton ze série MST. Prorážecí uzamykací systém pásku mechanicky ohne, čímž zajistí spolehlivé spojení s dokonalou odolností vůči vibracím. Napínací sílu může pracovník libovolně upravovat.

Další profesionální kovové systémové výrobky HellermannTyton prodávané společností Conrad zahrnují kovovou kuličkovou uzamykací pásku (série MBT) – samouzamykací, kompletně potaženou stahovací pásku z nerezové oceli. Je mimořádně odolná vůči teplotním výkyvům, korozi, kontaktu s chemickými látkami, abrazivnímu otěru, otřesům a vibracím. Hodí se tak k použití v chemickém a petrochemickém průmyslu, hromadné dopravě, stavbě lodí a těžebním průmyslu.

MK9SST je ruční pracovní nástroj, který společnost Conrad nabízí k zapínání kovových stahovacích pásek. Toto ergonomické nářadí s pohodlnou rukojetí zajistí hladké odříznutí, aby byla zaručena ochrana svazku kabelů i bezpečnost uživatele. A v neposlední řadě pak lze vysoce spolehlivou ohebnou kovovou hadici HelaGuard, vyrobenou z galvanizované oceli, kombinovat s širokou nabídkou robustních nerezových ocelových a mosazných fitinků. Je tak zajištěna optimální, spolehlivá mechanická ochrana.

Všechny spojovací a ochranné produkty značky HellermannTyton mají hladké povrchy, zaoblené hrany a správné upevnění pro bezpečnou, jednoduchou a spolehlivou aplikaci.

„Díky více než 75 letům zkušeností v oblasti návrhu a vývoje jsou produkty HellermannTyton pro spojování a ochranu mimořádně inovativní a odpovídají nejvyšším standardům kvality," říká Jürgen Spörl, produktový manažer ve společnosti Conrad. „Série MST je se svou odolností vůči vysokým teplotám a antikorozními a nehořlavými vlastnostmi dokonalým doplňkem naší nabídky průmyslových produktů pro náročné aplikace."Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..