Google překladač: English Deutsch

Vhodná technika pro každý prototyp: kvalitní vybavení a nejvyšší možná bezpečnost pro náročné úkoly v oblasti výzkumu a vývoje.
­ • Flexibilní práce: kompaktní pájecí stanice pro úsporu místa na pracovišti
• Přesná práce: kvalitní nástroje pro konstrukci prototypů
• Bezpečná práce: od ochranných brýlí až po ochranné rukavice

Conrad 1a

Spolehlivé vybavení je základním předpokladem na cestě k cíli – v průmyslu, v řemeslné výrobě i ve vývoji. Společnost Conrad Electronic proto pečlivě sleduje požadavky svých zákazníků z řad profesionálů a nabízí jim širokou paletu úzce specializovaných nástrojů, které odpovídají jejich specifickým potřebám. Překonávání překážek je při tvorbě čehokoliv nového v oblasti výzkumu a vývoje na každodenním pořádku.
„Pro konstrukci prototypů potřebují inženýři a zaměstnanci oddělení vývoje mimo jiné flexibilní vybavení pro pájení a přesné nástroje pro práci s elektronickými součástkami,“ vysvětluje Michael Schlagenhaufer, Senior Director Product & Supply Strategy u společnosti Conrad Electronic. Zapomínat ale nesmíme ani na bezpečnost. Příslušné vybavení je k dispozici na platformě Conrad Sourcing Platform. Aktuálně zde naleznete více než 800 000 produktů a více než 3 000 značek, které pokryjí vaši každodenní potřebu provozních prostředků. A pro každého, kdo chce nakupovat opravdu digitálně, máme vhodná řešení e-procurement. Společnost Conrad tak usnadňuje a zrychluje nakupování podnikům všech velikostí.

Flexibilně a přesně: pájení s kvalitním vybavením
Potřebujete více prostoru pro vývoj prototypů? Kompaktní zařízení Weller WT Line vám to umožní. Například řada digitálních pájecích stanic WT 1012, 90wattová 1kanálová napájecí jednotka s páječkou a bezpečným odkládacím místem 2 v 1. Přednosti zařízení WT Line: všechny produkty jsou navzájem perfektně sladěné, čímž vytvářejí více místa na pracovním stole – hovoříme zde mimo jiné o otočných bezpečných odkládacích místech, která lze navzájem spojit, nebo o stohovatelných napájecích jednotkách. Patří sem také pasivní páječky, hybridní nebo mikropáječky, které se vyznačují zpětnou kompatibilitou pro více než 1 000 kombinací hrotů, resp. nástrojů. Firma Weller Erem nabízí také přesné nástroje s dlouhou životností, jako jsou kleště na drát, kleště, pinzety a speciální nástroje pro nejrůznější průmyslová odvětví.
Conrad 2 1kanálová-napájecíBezpečný výzkum a vývoj: ochrana na prvním místě
Pro začínající vývojáře i zkušené inženýry stejnou měrou platí, že se při profesionální práci nemohou obejít bez spolehlivé ochrany od hlavy až k patě. Platforma Conrad Sourcing Platform nabízí produkty a vybavení nejkvalitnějších značek pro bezpečnou práci: například ergonomicky tvarované 3M ochranné brýle s čirým acetátovým zorníkem vás ochrání před plyny, jemným prachem a UV zářením i za nepříznivých podmínek. Pohodlí při nošení zajišťují nastavitelné klouby a také široký, přizpůsobitelný hlavový pásek. Vynikající zachování hmatu a citu v prstech při provádění přesných prací poskytují prodyšné montážní ochranné rukavice uvex phynomic foam: díky potahu z polymerové pěny, která odpuzuje vodu, jsou obzvláště pružné, a navíc vás přesvědčí velmi dobrou bezpečností úchopu jak v suchém, tak i v mírně vlhkém prostředí.
Conrad 4a rukavice uvex Foa

Bližší informace ke kampani „Technika jsme my – nástroje pro výzkum“
najdete ZDE
­

­ ­ ­
­ ­ ­Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..