Google překladač: English Deutsch

Již od roku 1982 jsou profesionálním i náročnějším amatérským technikům známy přístroje německé značky Voltcraft pro měření, testování, nabíjení či zkoušení. Člověkem, který je s touto značkou spjatý už více než 30 let, je produktový expert Harald Lehner. Více než 1700 produktů Voltcraft zná jako své boty. A přesně ví, jaké požadavky jsou při každodenní práci v laboratořích, v dílnách nebo ve výrobě na měřicí, nabíjecí a síťovou techniku kladeny.

VOLTCRAFT

„Pracovní prostředí, v němž jsou naše přístroje používány, se prudce proměňuje a také kolo technických inovací se otáčí stále rychleji. Proto také naše produkty dále vyvíjíme, abychom ještě více zoptimalizovali a zjednodušili práci s nimi," říká Harald Lehner.

Přesnost měření již z výrobního závodu

Nejvyšší nároky splňuje také provedení přístrojů Voltcraft. Výroba probíhá v kontrolovaných prostorách, které odpovídají vysokým standardů kvality pro evropský trh. Přísné kontroly kvality zajišťují, aby produkty splňovaly veškeré národní a mezinárodní standardy kvality jako CE, VDE a ISO. Dodržovány jsou samozřejmě také směrnice RoHS a REACH. A protože jde při zkoušení a měření v prvé řadě o přesnost, jsou měřicí přístroje standardně zkalibrované již z výrobního závodu (bez certifikátu). Kromě toho nabízí společnost Conrad Electronic pro téměř všechny měřicí přístroje úřední kalibraci s certifikátem podle DIN EN ISO 9001:2015 nebo také podle DIN EN ISO/IEC 17025:2018 (laboratoř s akreditací DAkkS).

Conrad zákazníkům k výročí Voltcraftu nabídne limitované jubilejní produkty

Zákazníci se při příležitosti 40. výročí značky mohou každý měsíc těšit na speciální jubilejní produkt měsíce. Bude se jednat o limitované speciální edice stávajících sériových produktů a produktových novinek za jubilejní cenu. A každý měsíc představí tým odborníků ze společnosti Voltcraft inovativní produkty k určitému okruhu témat a sortiment pro měření, testování a zkoušení. Všechny informace k jubileu najdete zde.