Google překladač: English Deutsch

Společnost Conrad Business Supplies uvedla s okamžitou platností na trh nový nástroj pro řešení potíží se sítěmi. Ve své divizi pro sítě jej vyvinula společnost Ideal Industries. Síťový tester NaviTEK NT Pro nabízí rozsáhlou sadu zkušebních a diagnostických funkcí pro provádění testů v aktivních a pasivních sítích s měděnými a optickými kabely. Přístroj s vylepšeným grafickým prostředím umožňuje síťovým technikům přesně a rychleji než kdy předtím určovat příčiny potíží se síťovým připojením a řešit je.

conrad obr2

Sofistikované ruční zařízení nabízí rozsáhlou sadu funkcí pro testování a pro řešení problémů, jakou naleznete pouze ve specializovaných ručních testerech. Její součástí je i schopnost pracovat se sítěmi využívajícími měděné vodiče či optická vlákna.
Tester NaviTEK NT dokáže snadno detekovat služby jako ISDN, POTS a PoE. Nabízí také rychlou detekci spojení a informace o internetových protokolech včetně údajů o obousměrných datových přenosech, rychlosti, ID portu, VLAN, DNS, DHCP, stavu brány a IP adrese.
V případě závady provede přístroj přesné zmapování vodičů, včetně měření jejich délky a indikace jejich vzdálenosti od místa jakékoli závady. Díky odolnému a kompaktnímu provedení jej lze používat v uzavřených prostorech, jaké se nacházejí ve většině rozvodných skříní.

Bezplatná aplikace IDEAL AnyWare™ umožňuje vytvářet tři různé typy zpráv a upravovat je s využitím informací o konkrétním provedeném úkonu. Pomocí vestavěného bezdrátového přístupového bodu umožňuje NaviTEK NT snadný a rychlý přenos těchto zpráv do mobilních zařízení a jejich následné odesílání kamkoli e-mailem či přes FTP. Zprávy lze rovněž snadno ukládat na USB zařízení či do cloudového úložiště.
Produktový manažer společnosti Conrad Business Supplies Julian Magnano ve svém vyjádření k tomuto výrobku na trh uvedl: „V rámci naší rozsáhlé zákaznické základny evidujeme po testeru NaviTEK NT významnou poptávku. Jde o profesionály v oblasti sítí, kteří hledají kompaktní a výkonný mobilní nástroj, ale i o větší firmy s vlastními IT odděleními. V obou těchto případech přístroj NAviTek NT bezesporu pomůže zajistit správné fungování všech důležitých počítačových sítí."

velkoobchod.conrad.cz

conrad obr1Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..