Google překladač: English Deutsch

Conrad je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 90 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

conrad building

Nezáleží na tom, jestli jste profík, jestli jste blázen do techniky nebo hobík, jestli jste vývojář nebo velkoobchodní zákazník, protože když přijde na elektroniku a techniku, tak Conrad má pro všechny plno nápadů a zajímavých řešení.

Conrad nabízí mnoho produktů, které usnadňují a zpříjemňují náš každodenní život. Conrad neustále vyvíjí nové produkty a snaží se být inspirativní pro kohokoliv, kdo se zabývá elektronikou a technikou, a to jak profesionálně, tak amatérsky.

Conrad Electronic Česká republika
Společnost Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. vznikla 19. 12. 2007 a nejprve se zaměřovala výhradně na velkoobchodní zákazníky, od roku 2009 i na maloobchodní.

Naše současné produktové portfolio činí přibližně 700 000 typů produktů celosvětově. V České republice nabízíme prozatím více než 140 000 typů produktů a každým týdnem přidáváme desítky novinek. Sortiment se skládá z produktů zahrnující globální značky jako Microsoft, Philips, Samsung, Bosh, Garmin, SanDisk, Canon, LG, Osram a mnoho dalších. Conrad je ale taky známý díky svým vlastním značkám jako jsou VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, MODELCRAFT, Reely, Conrad Energy, C-Control, renkforce, eurochron, speaka nebo Mc Crypt.

On-line obchod
Základem je internetový obchod pro koncové zákazníky www.conrad.cz, potažmo internetový obchod pro velkoobchodní partnery na http://velkoobchod.conrad.cz. Navíc nabízíme podporu Zákaznického centra a podporu našich zkušených techniků.
Kombinujeme to nejlepší z minulosti s tím nejlepším ze současnosti

Conrad Electronic byl založen v roce 1923 a jednalo se o ryze rodinný podnik po čtyři generace. V roce 1946 společnost přesunula svou centrálu z Berlína do Hirschau, kde je dodnes. Conrad se za dobu své existence změnil - z malého zásilkového obchůdku se součástkami až k jednomu z hlavních obchodů s elektronikou a technikou v Evropě.

Distribuční a logistické centrum
Conrad disponuje jedním z nejvyspělejších distribučních a logistických center v Evropě. Umístěno je ve Wernbergu a vyřizuje denně přibližně 100 000 balíčků do více než 150 zemí.

Dvoupatrová budova skladu zabírá přibližně 100 000 m2 skladového prostoru, který je řízen počítači, napočítáme zde přibližně 42 000 palet a také necelých 10 km dlouhý skladový pás.

www.conrad.cz

conrad web

 Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..