Google překladač: English Deutsch

Společnost SKF oznámila, že zahájí dodávky na základě smlouvy uzavřené se společností Volvo Car Corporation v Číně. Smlouva je uzavřena na dodávku ložiskových jednotek nábojů kol (HBU) a ložiskových jednotek horního uložení (MSBU) pro nově uvedený model vozidla Volvo S60L, který se bude vyrábět v novém závodě Volvo v čínském Chengdu.

skf obr2


"Společnosti SKF a Volvo uplatňují silnou spolupráci na globální úrovni a partnerství s dlouhou historií. To samé se nyní děje v Číně, kde naše týmy vzájemně úzce spolupracují. Abychom mohli být silným strojírenským partnerem a mohli podporovat zákazníky, jako je společnost Volvo a jeho růst v Číně, zřídili jsme přímo v Číně místní zkušeně technické a strojírenské zdroje, včetně konstrukce a vývoje výrobků, testování a validace, a rovněž globální standardní laboratoře a centrum výzkumu výrobků. Jsme plně připraveni poskytovat služby našim zákazníkům při jejich expanzi v tomto rychle rostoucím trhu," říká Torsten Nordgren, ředitel SKF Automotive Asia.
V loňském roce společnost SKF oznámila investici do nového kampusu SKF a automobilového závodu na výrobu třetí generace ložiskových jednotek do nábojů kol (HBU) a ložiskových jednotek horního uložení (MSBU). Tato investice umožní společnosti SKF navýšit celkovou kapacitu tak, aby mohla zajistit podporu růstu společnosti Volvo a jiných automobilových výrobců v Číně. Nový závod v Jiading/Šanghaji bude v plném provozu již v roce 2014.
Společnost SKF dodává v Číně HBU a MSBU pro model Volvo S80L již od roku 2007. Nyní je začne SKF dodávat i pro nově uvedený model S60L. Oba modely jsou zvláště upraveny pro čínský trh.

www.skf.cz

skf obr1Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..