Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

skf1SKF dodává skupině FCA Group řešení pro nedávno představený crossover Fiat 500X. Mezi dodávané výrobky patří ložiskové jednotky pro uložení kol pro přední a zadní nápravu, těsnění pro tlumiče, motor a převodovku.

Andrea Reisoli-Matthieu, Strategic Account Manager pro automobilový trh, říká: „Být partnerem Fiatu a podporovat vývoj tohoto modelu s cílem zlepšit výkon a energetickou účinnost společně se skvělým jízdním zážitkem je právě ten typ výzvy, kterou SKF dokáže zvládnout a ráda ji přijímá. Nejnovější verze 500 je vybavena řadou řešení od SKF pro optimalizaci nových výkonnostních požadavků."

Fiat 500X využívá funkce eco:Drive, která pomáhá snižovat emise a náklady na palivo až o 16 procent*. Na výběr jsou také tři režimy jízdy – Auto, Sport, All Weather – které ovlivňují motor, brzdy, řízení a převodovku. V režimu Sport má auto ostřejší odezvu pro zábavnější řízení a režim All Weather zase klade důraz na bezpečnost vozu na kluzkém povrchu. Režim Auto nabízí nejlepší kompromis mezi komfortem, spotřebou paliva a požitkem z jízdy.

Fiat 500X je nyní ve výrobě a na cesty vyrazí na začátku roku 2015. Řešení SKF pro tento vůz pochází z provozů v Itálii, Francii a Německu.

www.skf.cz

 


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..