Google překladač: English Deutsch

Investice do využití smartphonů a tabletů přinášejí zákazníkům větší hodnoty a znovu potvrzují přední postavení společnosti SKF v oblasti mobilní konektivity pro průmysl. Společnost SKF pokračuje v investicích do on-line nabídky služeb údržby a výrobních a prodejních postupů. Součástí investic je školení a vybavení montážních techniků údržby, pracovníků výroby a členů prodejního personálu společnosti SKF inteligentními zařízeními, která budou vybavena softwarem na míru vyvinutým vlastním týmem pro konektivitu.

skf


Integrace technologií společnosti SKF pro monitorování stavu do mobilních zařízení podporuje zaměření celé skupiny na řízení životního cyklu výrobků. Díky poskytovanému přístupu k údajům o výkonu strojů v reálném čase a v uživatelsky přívětivém formátu jsou zákazníci a technici údržby schopni provádět informovaná rozhodnutí o činnostech údržby a zvyšovat účinnost strojů.
Inteligentní zařízení s aplikacemi pro výrobu a údržbu v továrnách společnosti SKF umožní lepší, rychlejší a přesnější sběr dat a zajistí lepší a účinnější spolupráci. Aplikace poskytující varování a včasnou detekci závad v reálném čase a přístup k běžným postupům kalibrace strojů pomáhají minimalizovat odstávky a dávají provozovatelům nástroje potřebné k okamžitému řešení problémů.
„Tohle je jedno z nejzajímavějších období, v jakém se může odvětví nacházet. Procházíme vpravdě průmyslovou renesancí. Inteligentní zařízení nám pomohla vidět realitu společnosti SKF novýma očima a umožnila nám zavést zcela nový způsob práce, než s jakým bylo možné se doposud setkat v tradičnějších typech odvětví," řekl na konci roku 2014 Tom Johnstone, prezident a generální ředitel SKF.
V komentáři o tom, co tento vývoj pro odvětví znamená, uvedl: „Přijetí konektivity pro průmysl nám otevírá nové trhy. Pomáhá nám přinášet našim zákazníkům větší hodnoty a zvyšovat naše příjmy. Budeme tuto technologii nadále integrovat do naší práce. Ve vývoji zařízení a rozvoji průmyslové činnosti jako celku hrají svou roli také vývojáři technologií a zákonodárci. Společně budeme schopni zvýšit konkurenceschopnost, kvalitu, produktivitu a růst a otevřít tak cestu k další průmyslové revoluci."
Společnost SKF již vyvinula více než 35 interních a externích aplikací, které mají přes 300 000 stažení. Jsou to aplikace, které montážním technikům pomáhají zefektivnit práci až o 12 % – poskytují jim tak více času, který mohou strávit se zákazníky, ale také například aplikace pro výpočty ložisek či ustavování hřídelí, které dodávají přímé hodnoty našim zákazníkům tím, že zlepšují jejich vlastní produktivitu.

www.skf.cz

 Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news