Google překladač: English Deutsch

Se značkou Ferrari je společnost SKF spojená již od založení výrobního závodu v Maranellu a to nepřetržitě již 70 let. „Díly od SKF nabízejí skutečné technické přednosti – od nízkého tření a kompaktnosti po vyšší tuhost a prodlouženou životnost." říká Maurizio Arrivabene, šéf týmu Scuderia Ferrari. SKF dodává pro závody formulí všechny výrobky na míru, například ložiska pro uložení kol a kluzná ložiska.

skf zavody

Současně bude dodávat širokou řadu výrobků pro motor a převodovku – včetně válcových a jehlových ložisek, kuličkových ložisek a kuličkových ložisek s kosoúhlým stykem a hybridních výrobků.

Kromě dílů ze speciálních materiálů navíc SKF poskytuje Scuderia Ferrari testovací zázemí pro zlepšení faktorů jako například bezdemontážní diagnostiku.

Také začátek sezóny Moto GP, jejíž první závod odstartoval 23. 3. 2017 na okruhu v Kataru, se neobešel bez již 18 leté spolupráce týmu Ducati a SKF.

„Naše pokročilá technická řešení a odbornost v oblasti ložisek pomáhala Ducati dosahovat co nejlepších závodů, včetně loňských úžasných výsledků," říká Alberto Guerrini, který má u SKF na starosti Ducati. „Díky technickým výhodám našich řešení, jako je nízké tření, dlouhá životnost a robustnost, věříme, že Ducati zažije další fantastickou sezónu."

SKF podporuje Ducati konstruováním a prověřováním široké řady specializovaných dílů, které posilují výkon jejich účelově postavených závodních strojů. Díly vyvinuté na míru zahrnují kuličková ložiska a kuličková ložiska s kosoúhlým stykem, válcová, soudečková a jehlová ložiska, přírubové ložiskové jednotky pro uložení kola a vnitřní kroužky.

Ložiska SKF poskytují maximální výkon: speciální materiály, jako ocel nebo viton, pro vysoké rychlosti a vysoké teploty a rovněž speciální povlaky a jiné komplexní vlastnosti přispívají ke splněních náročných standardů pro komponenty závodních strojů.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news