Google překladač: English Deutsch

Bossard 00Bossard CZ s.r.o. je součástí skupiny Bossard Group, která patří mezi přední mezinárodní poskytovatele produktových řešení a služeb v oblasti spojovacích technologií. Od roku 2012 patří do skupiny Bossard Group i společnost KVT – Fastening, která se specializuje na prodej značkových spojovacích komponentů, včetně montážního zařízení a služeb. Díky širokému sortimentu spojovacích prvků čítajícím více než 1 000 000 artiklů, technickému poradenství a řízení zásob prostřednictvím inteligentní metodologie Smart Factory Logistics, poskytujeme našim zákazníkům kompletní podporu a řešení v oblasti zásobování spojovacími prvky. Mezi naše zákazníky patří lokální a mezinárodní průmyslové společnosti, které se na naše služby mohou maximálně spolehnout.

Celý článek...

MEWA-1První nákladní auto s vodíkovým pohonem
MEWA je v ohledu udržitelnosti a šetrného zacházení se zdroji neustále průkopníkem. Jako první německá společnost je MEWA aktuálně mezi padesátkou vybraných podniků, které využívají v každodenním provozu jedno z nejmodernějších vodíkových nákladních vozidel na světě. V praxi to znamená, že MEWA jezdí na švýcarských silnicích s nulovými emisemi. Tento projekt je jedinečný díky využití zeleného, CO2 neutrálního vodíku. K jeho výrobě se používá CO2 neutrální elektřina z vodních elektráren. Emise z kamionu se tedy skládají výhradně z čisté vodní páry. Celkem sedm vodíkových nádrží garantuje dojezd více než 400 km.

Celý článek...

Trelleborg 800 Counter-SurfacesPovrchové úpravy slouží ke zlepšení těsnicího efektu a dalších vlastností, které základní materiály nemají. Dokončovací operace, jako je povlakování, slouží ke zlepšení drsnosti povrchu s cílem snížit tření a prodloužit životnost komponentů. Tradiční povrchové úpravy mohou mít potíže s přilnavostí, nebo s dostatečným ošetřením těžko přístupných míst na složitějších výrobcích.

Celý článek...

EG lg faviconLineární pohyb, potřeba seřízení, vycentrování a obecně posouvání břemen je v průmyslu pravděpodobně jedna z nejčastějších činností. Ať už se bavíme o standardních výsuvech, jako jsou naše teleskopická vedení, používané dle aplikace pro šuplíky, posuvné dveře, ale i těžké plošiny, nebo dopravnících, tedy válečkových a kuličkových segmentech, dokážeme nabídnout téměř vše pro Vaši aplikaci.

Celý článek...

Trelleborg konferenceDne 9. prosince 2021 pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions svou, v pořadí již třetí, virtuální konferenci. Zúčastnit se můžete zcela zdarma a společně prozkoumáme klíčové trendy, které ovlivňují transformaci výrobních procesů. Jednotlivé diskuze budou zaměřeny na vliv a význam Průmyslu 4.5 a také na posun priorit směrem k udržitelnosti, zvýšení rychlosti uvedení výrobků na trh a odolnosti dodavatelských řetězců.

Celý článek...

Minirol 1Co kdybychom vám řekli, že i venkovní prvky sídla vaší společnosti mohou nést firemní barvy? Upoutejte své zákazníky už na dálku a vynikněte mezi konkurencí. Slaďte svá vrata podle firemního brand manuálu!

Celý článek...

EG lg faviconZdraví a bezpečnost obsluhy různých typů zařízení na pracovištích, zejména tam kde mohou být zaměstnanci denně vystaveni nebezpečným podmínkám, jsou základní faktory, se kterými se musí konstruktéři a designéři vypořádat již od prvního stupně etapy vývoje. Vývojáři Elesa+Ganter se podobnými otázkami zabývají také a výsledný design našich produktů zaručuje vždy nejvyšší stupeň bezpečnosti a pohodlí. Jedno z řešených témat jsou vysoké provozní teploty a tedy díly, které dokáží minimalizovat a odolávat extrémním teplotám.

Celý článek...

TSS KV e-Mobility 101121 V2Elektromobily získávají popularitu a předpokládá se, že do roku 2030 budou tvořit 40 % celkového počtu vozidel. To však závisí na existenci realizovatelných technologií, které umožní stejný dojezd vozidel na jedno nabití. Jednou ze specifických oblastí zaměření je zvýšení účinnosti elektricky poháněné hnací nápravy (e-nápravy).

Celý článek...

Emerson Nové-290Společnost EMERSON oznamuje uvedení nové verze ventilů ASCO 290/390. Po 25 letech úspěchu jsme chtěli přehodnotit, přepracovat a rozšířit stávající řadu 290 ze tří hlavních důvodů:
• Rozšířit sortiment o nové funkce, nové ovládací prvky, nová připojení a zvýšit technické vlastnosti, aby bylo dosaženo jedné z nejlepších a nejkompletnějších nabídek na trhu.
• Vyvinout novou řadu ventilů s pohony z nerezové oceli 316L, která bude sloužit v nových aplikacích a bude nezbytná pro zlepšení pozice na trhu v potravinářském a nápojovém průmyslu a pro rozšíření portfolia výrobků ve farmaceutickém a chemickém průmyslu.
• Harmonizovat součásti tří předchozích generací ventilů, což umožní další zvýšení úrovňe služeb.

Celý článek...

Strana 1 z 110

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..