Google překladač: English Deutsch

Brněnská společnost SolidVision, s.r.o, počátkem června spustila ostrou verzi portálu Mujsolidworks.cz, který kombinuje magazín, diskusní fóra, pracovní nabídky a sociální síť pro uživatele softwaru SOLIDWORKS.

mujsolidworks-promo1

Odborný portál Mujsolidworks.cz je co do rozsahu a nabízených služeb jedinečným komunitním portálem pro uživatele SOLIDWORKS u nás a na Slovensku. Jeho základem byly dva úspěšné projekty – blog solidworks.caxmix.cz a diskusní fórum solidworksforum.svobodne.net, které firma SolidVision integrovala do jednotného prostředí webu Mujsolidworks.cz. Ten již nyní navštěvují řádově tisíce unikátních uživatelů měsíčně a se spuštěním diskusních fór, ke kterému došlo právě nyní, jeho návštěvnost ještě výrazně vzroste.
Mujsolidworks.cz sestává ze tří stěžejních sekcí:

  • Magazín, vydávaný ve spolupráci s odbornou redakcí časopisu Konstruktér, nabízí nejzajímavější aktuality a především pak stovky praktických tipů a návodů věnovaných softwaru SOLIDWORKS.
  • Diskusní fórum, na kterém je již v tuto chvíli registrováno více než tisíc aktivních uživatelů, kteří si zde mohou vyměňovat vlastní zkušenosti nebo řešit problémy za asistence špičkových specialistů z oddělení technické podpory společnosti SolidVision.
  • Nabídky práce zaměřené na profese s úzkou vazbou na využívání softwaru SOLIDWORKS.

Veškeré funkce portálu propojuje uživatelský profil, který si může kdokoliv vytvořit zdarma. Profil je pro uživatele místem, odkud může sledovat veškeré své aktivity na webu, komentovat články nebo si soukromě dopisovat s ostatními.
Díky responzivnímu chování ve všech jeho částech je web Mujsolidworks.cz snadno použitelný na osobních počítačích stejně jako na tabletech nebo na mobilních telefonech. Vývoj portálu, který pro společnost SolidVision zajišťuje Vydavatelství Nová média, s. r. o., bude dále směřovat k funkcím jednoduché „sociální sítě", která bude i nadále k dispozici bezplatně všem českým uživatelům řešení SOLIDWORKS.

mujsolidworks-forum

mujsolidworks-promoKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news