Google překladač: English Deutsch

Společnost Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA) představila SOLIDWORKS 2020. Jde o nejnovější verzi portfolia aplikací pro 3D navrhování a konstruování. SOLIDWORKS 2020 má řadu vylepšení, nových funkcí a pracovních postupů, které šesti milionům uživatelů tohoto řešení umožní urychlit a zdokonalit vývoj produktu od prvotního návrhu až po samotnou výrobu.

dassault1

Výzkumný a vývojový tým Dassault Systèmes představil SOLIDWORKS 2020 jako reakci na tisíce požadavků na různá vylepšení, která vzešla z komunity SOLIDWORKS. Díky hladkému připojení k platformě 3DEXPERIENCE se nové řešení SOLIDWORKS 2020 také zaměřuje na nejmodernější trendy a potřeby firem na celosvětovém trhu.

Se stovkami nových vylepšení v SOLIDWORKS 2020 mohou uživatelé čerpat z bohaté nabídky možností, jak zdokonalit výkonnost systému v každodenním provozu, zefektivnit pracovní postupy a přesunout ekosystém procesu od navrhování po výrobu z desktopu do cloudu s hladkým připojením k platformě 3DEXPERIENCE.

Ke stovkám nových vylepšení v SOLIDWORKS 2020 patří:

  • Nový režim „Detailing" a zrychlení grafiky u výkresů: Režim „Detailing" umožňuje uživatelům otevřít výkresy v řádu sekund a současně zachovat možnost přidávání a úprav anotací uvnitř výkresu. Hodí se zejména v situaci, kdy uživatel potřebuje udělat drobné úpravy ve výkresu velkých kompletací nebo ve výkresech s mnoha listy, konfiguracemi nebo v náhledech náročných na zdroje.
  • „Flexibilní součástka" („Make Part Flexible") je nová funkce, která uživatelům umožní zobrazit tutéž součástku ve stejné sestavě za různých okolností. Například když v jedné sestavě existuje stejná pružina dvakrát za různých podmínek – stlačená a nestlačená. Tato funkce je užitečná v rámci flexibilní práce se součástkou v mnoha aplikacích. Jde například o navrhování pružin, vlnovců, kloubových spojů, těsnících kroužků a jakýchkoli dalších součástek, které se mohou ohýbat nebo měnit stav.
  • Zdokonalení SOLIDWORKS PDM pro správu dat, propojení SOLIDWORKS Electrical a nového konektoru SOLIDWORKS PCB zajišťují komplexní správu elektro návrhů a dat – včetně bezpečného ukládání, indexování a tvorby nových verzí všech uživatelských dat. Současně podporuje užší spolupráci mezi týmy ECAD a MCAD.

Rozsáhlejší seznam vylepšení v SOLIDWORKS 2020 naleznete zde.

Se SOLIDWORKS 2020 a portfoliem 3DEXPERIENCE.WORKS poskytuje platforma 3DEXPERIENCE čím dál širší sestavu cloudových řešení. Ta spolupracují a pomáhají řešit všechny aspekty vývoje konceptu, návrhu produktu, jeho výroby a dodání. Řešení jako 3D Sculptor s aplikací xShape (Sub-D modelování), 3D Creator s aplikací xDesign (parametrické modelování), 3D Component Designer (správa dat), Project Planner a Structural Professional Engineer (pokročilé simulace) umožňují v procesu od návrhu po výrobu omezit možné problémy.

Všechna tato cloudová řešení budou součástí portfolia 3DEXPERIENCE.WORKS. Propojí se tak výkonnost a šíře platformy 3DEXPERIENCE s jednoduchostí a uživatelskou přívětivostí SOLIDWORKS.

„Do známého a oblíbeného portfolia SOLIDWORKS přinášíme nejen nová účinná vylepšení, ale také ho rozšiřujeme do cloudu prostřednictvím platformy 3DEXPERIENCE. Vybudovali jsme most mezi naším portfoliem založeným na platformě a dáváme uživatelům možnost využít výhod 3DEXPERIENCE.WORKS," uvedl Gian Paolo Bassi, ředitel SOLIDWORKS ve společnosti Dassault Systèmes. „Organizace tak získávají prostředí a aplikace, s nimiž mohou vyjít vstříc průmyslové renesanci a jejímu duchu objevitelství, vynalézání, inovací, spolupráce a tvoření."

„Společnost Omax využívá aplikace SOLIDWORKS od roku 2002 k navrhování všech součástek pro nejrychlejší a nejpřesnější technologie řezání vodním paprskem," uvedl Eric A. Beatty, vývojový konstruktér ve společnosti Omax. „S pomocí SOLIDWORKS 2020 bude Omax i nadále inovovat a rozvíjet své přístroje a příslušenství. Bude čerpat z výhod průlomového výkonu a možností spolupráce v oboru díky tomu, že otevře přístup k procesu tvorby hodnot všem, všude a na libovolném zařízení."

https://www.3ds.com/cz-cz/

dassault2

dassault3Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..