Google překladač: English Deutsch
Konecranes jeřáby

sw obr2Společnost Dassault Systèmes představila novou aplikaci SOLIDWORKS Mechanical Conceptual na platformě 3DEXPERIENCE. Reaguje tak na proměny ve světě navrhování. Ten se více orientuje na „sociální aspekty", spoléhá ve větší míře na spolupráci a je konceptuálnější. SOLIDWORKS Mechanical Conceptual na platformě 3DEXPERIENCE je ztělesněním těchto idejí. Dassault Systèmes tak nyní nabízí své výkonné aplikace, obsah a služby i komunitě SOLIDWORKS.


Zcela poprvé může výrobní průmysl využívat přelomovou sociální platformu, která podporuje jak globální komunitu SOLIDWORKS, tak novou generaci řešení pro celosvětovou komunitu CATIA. Díky tomu se značně prohloubí možnosti spolupráce pro uživatele SOLIDWORKS. Řešení SOLIDWORKS Mechanical Conceptual je již instalováno ve výrobních prostředích u řady klientů. Kombinuje prvotřídní technologie navrhování od společnosti Dassault Systèmes s přehledným rozhraním SOLIDWORKS. Zjednodušuje a zefektivňuje konceptuální technické navrhování a uživatelům umožňuje vyvíjet, dokumentovat a vybírat nejlepší koncepty, kterými osloví klienty a pomohou jim získávat zakázky.
K hlavním výhodám nového řešení SOLIDWORKS založeného na platformě 3DEXPERIENCE od Dassault Systèmes patří online spolupráce prostřednictvím zabudovaných cloudových funkcí. V rámci SOLIDWORKS Mechanical Conceptual je tak integrován sociální aspekt konceptuálního navrhování a rozhodování. SOLIDWORKS Mechanical Conceptual je modelovací prostředí zaměřené na čtyři klíčové prvky konceptuálního navrhování a konstruování: KONCEPTUÁLNÍ: Uživatelé mohou vytvářet a rozvíjet nové výrobky rychle a bez překážek. Své nápady mohou automaticky zachytit a kdykoliv se k nim vrátit. INSTINKTIVNÍ: Uživatelé mohou vytvářet návrhy s flexibilními a instinktivními nástroji a v nestrukturovaném modelovacím prostředí s přímou možností úprav. SOCIÁLNÍ: Důvěrně známé nástroje na spolupráci v interaktivním prostředí 3DEXPERIENCE umožňují uživatelům čerpat ze společné informační databáze společnosti, zákazníků i prodejců. PROPOJENÉ: Spolupráci podporují možnosti automatického ukládání iterací, data zůstávají v bezpečí, aktualizovaná a přístupná odkudkoliv, kdykoliv a na jakékoli hardwarové platformě.

http://bit.ly/1b02l4w

sw obr1


Iscar_2020
Conrad

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021