Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 24. a 25. června 2014 se uskutečnila tradiční konference uživatelů systémů SolidWorks a SolidCAM – SolidDays 2014. Tentokrát organizátoři vybrali novou lokalitu. Akce se konala v Kongresovém centru Jezerka u vodní nádrže Seč. Pořádající firma SolidVision s.r.o. neponechala nic náhodě a navázala na osvědčenou koncepci programu - Dopolední společné bloky přednášek a odpolední volitelné semináře, které nabízely 16 různorodých témat a v neposlední řadě zajímavý večerní společenský program.

solid2

Velkému zájmu se těšily všechny přednášky, překvapením bylo zařazení reálného souboje v rychlosti 3D ručních skenerů.

Konference se nemohla obejít bez stále populárnější soutěže ModelMania, ve které letos prokazovalo 47 soutěžících své znalosti a dovednosti v systému SolidWorks. Na vítěze čekaly hodnotné ceny. Pořadí bylo následující:
soli31. místo Adam Zlattner – Formprojekt, spol.s.r.o.
2. místo Jan Dolejší – ProSpon, spol. s r.o.
3. místo Vojtěch Klouček – VÚTS,a.s.

Večerní program zpestřilo sportovní zápolení v několika disciplínách a žonglérské vystoupení Komediantů na káře.

Celá konference proběhla opět v příjemné atmosféře. Úroveň přednášek a odborných seminářů, poskytované služby a prostředí posunuly konferenci zase o stupeň výše. Na konferenci se letos setkalo dvě stě uživatelů, partnerů, novinářů a odborníků ze společnosti SolidVision. Konferenci po několika letech navštívil

www.solidvision.cz

solid1Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..