Google překladač: English Deutsch

Legendární německý výrobce motocyklů Horex integruje na svůj web řešení 3DVIA Composer od společnosti Dassault Systèmes. Zákazníci na webových stránkách firmy najdou 3D konfigurátor a budou si s ním moci vytvořit motocykl na míru podle svých individuálních potřeb a přání. Motocykloví nadšenci si mohou sami pomocí aplikace 3DVIA Composer navolit například barvu, doplňky nebo materiál sedadla. Tento reálný zážitek posiluje pouto mezi řidičem a strojem, což pomůže zvýšit prodej těchto prvotřídních motocyklů.

Horex-1415

Konfigurátor vyvinula společnost Transcat na základě softwaru 3DVIA Composer. Dokáže realisticky a trojrozměrně zobrazit motocykl upravený na míru. S pomocí funkce zoom přiblíží i ty nejmenší detaily návrhu ve vysokém rozlišení a umožní si jej prohlédnout ze všech úhlů. Brzy bude do konfigurátoru přidán i ceník. Zákazník tak bude moci okamžitě zjistit, jak jednotlivé přidané položky ovlivní výslednou cenu. Konfigurátor je cenným nástrojem, který podporuje rozmanitost založenou na vlastních zážitcích a zkušenostech. Současně zabrání tomu, aby zákazníci učinili špatné rozhodnutí. To by se totiž mohlo negativně projevit na image značky. Konfigurátor pomůže získat zákazníky a udržet si jejich loajalitu.
Nový, a přece proslulý název Horex GmbH získala společnost teprve 15. června 2010. Původně byla známa jako Compact-Bike Entwicklungs GmbH a od svého založení v dubnu 2006 pracovala na projektu vývoje nového kompaktního véčkového motoru VR. Clemens Neese, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti, a jeho podobně smýšlející společníci oživili pod jménem Horex GmbH německou historickou legendu. Až do padesátých let byla značka Horex synonymem pro motocykly a motory, které předběhly svou dobu. Kvůli oslabení prodeje však v šedesátých letech značka zanikla. Společnost v současnosti sídlí v německém Augšpurku a její odborníci vyrábějí dva různé modely Horex. Jak Horex VR6 Roadster, tak Horex VR6 Classic pohánějí kompaktní véčkové motory VR 6, které mají díky řadě patentů společnosti Horex GmbH zcela unikátní konstrukci. Dispozice válců umožňuje, aby byl motor úzký a kompaktní jako srovnatelný čtyřválcový motor, ale s výrazně vyšším výkonem.Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..