Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Celý článek...
Trelleborg uvádí na trh těsnicí prvky, bez kterých se neobejdou nové generace elektromobilů Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh výrobky s názvem HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40. V obou případech se jedná o těsnicí prvky rotačního pohybu speciálně vyvinuté pro segment e-Mobility. Celý článek...
Rozšířená realita pomáhá řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků Průmyslové firmy v Česku našly nový způsob, jak zmírnit dlouhodobý nedostatek zaměstnanců v době, kdy dvě pětiny učňů pracují po škole mimo svůj obor a je stále složitější udržet přirozenou generační výměnu v technických profesích. Celý článek...
Universal Robots představuje nový model kobota UR16e Universal Robots (UR) výrobce celosvětově nejrozšířenějších kolaborativních robotů (kobotů) dnes oznamuje okamžitou dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Celý článek...
Nová éra pro značení ve výrobním sektoru pomocí digitální transformace od Leonardo technology V stále více se propojeném světě, kde se musí vysoce jakostní výrobky dodávat stále rychleji a na více trhů, konvenční přístupy k etiketování a značení produktů, s manuálními procesy a různorodými tiskovými řešeními, už prostě nepostačí. Celý článek...
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů. Celý článek...

TOM_2032Dánská společnost, v jejímž názvu Universal Robots chybí už pouze jméno Rossum, se možná inspirovala při hledání svého jména hrou Karla Čapka R.U.R. Nevyrábí ovšem humanoidní roboty, ale malá robotická ramena, využitelná v mnohých oblastech lidské činnosti. Nahrazuje jimi člověka například v jednoduchých stále se opakujících výrobních operacích, aby nedopadl jako Charlie Chaplin v Moderní době. Odborným novinářům v Praze, Brně a Ostravě představila robota z dílny Universal Robots sympatická obchodní zástupkyně Svetlana Vinogradova. Sama o sobě tvrdí, že není žádný technický typ, ale robot má tak jednoduché ovládání, že je ho schopna představit i té nejodbornější veřejnosti.

Celý článek...

Lukas-logoSpolečnost LUKAS-ERZETT je významným a uznávaným dodavatelem nástrojů pro broušení, frézování a leštění. Zákazníky společnosti LUKAS jsou významné strojírenské, slévárenské, plastikářské a další výrobní podniky celého světa. LUKAS CZ provozuje výhradní zastoupení LUKAS-ERZETT (sortiment brusných nástrojů), vlastní skupinové značky ROTTLUFF (sortiment řezacích a brousicích kotoučů, diamantové nástroje), LESSMANN (technické kartáče) a prodej brusiva dalších výrobců. Dodáváme nástroje pro broušení, frézování, předleštění, finalizaci povrchů i leštění. Jsme držiteli certifikátu systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2008. Mateřská společnost LUKAS ERZETT je certifikována dle DIN EN ISO 9001:2008 a VDA6-4.

Navštivte společnost LUKAS na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 10.–14. září 2012 v pavilonu F, stánek 75.
www.lukas-obchod.cz

 

SolidWorks Electrical

16. Srpen 2012

SolidWorks-ElectricalDassault Systèmes, 3D EXPERIENCE Company, která se řadí ke světové špičce v oblasti softwaru pro 3D navrhování, tvorbu 3D digitálních prototypů a správu životního cyklu výrobků (PLM), představila nové aplikace SolidWorks Electrical. Nová nabídka zahrnuje inovativní nástroj pro 2D schematické navrhování na systémové úrovni a výkonný přídavný modul pro 3D modelování elektrických prvků v konstrukčním systému SolidWorks. Společně jsou propojeny v reálném čase.

Celý článek...

roboti-01Odense (Dánsko)/ 17. dubna 2012 – Zcela nový typ robotické paže optimalizuje průmyslovou výrobu v řadě zemí světa. Návratnost investice do robotů společnosti Universal Robots je díky jejich flexibilitě a adaptabilitě téměř okamžitá, a to jak v malých, tak velkých podnicích. Nyní jsou tyto inovativní roboty dostupné i v České republice a na Slovensku.

Celý článek...

kovosvit-01MCU 630V-5X je léty a desítkami spokojených zákazníku prověřený souvisle řízený pětiosý frézovací stroj pro přesné a produktivní obrábění, který si svoji pozici na trhu vydobyl nikoli množstvím, ale kvalitou a individuálním přístupem. Stroj vyniká bezkonkurenční robustní nosnou konstrukcí, která skrze tuhost přináší stabilitu a dlouhodobě stálou kvalitu obráběných rovinných i obecných tvarových ploch.

Celý článek...

solid-01Pokročilé 3D technologie pomáhají projektantům společnosti SITEZ efektivněji a přesněji zpracovávat projekty. Při projekci moderních energetických zdrojů a souvisejících tepelných sítí je dnes zcela nepostradatelná možnost konstruovat trojrozměrně. Velmi často jde o prostorově složité a vzájemně provázané systémy. Změna jediného prvku či jeho umístění může mít dopad na celou rozsáhlou sestavu. V praxi se zde velmi osvědčil modul Routing z 3D CAD řešení SolidWorks Premium.

Celý článek...

haas-01Díky skutečnosti, že naše populace stárne, vzrostla poptávka po ortopedických implantátech a nástrojích, které pomáhají zachovat aktivní a zdravý život i lidem v pokročilém věku. A to je dobrá zpráva pro společnost Rochester Medical Implants (http://www.rmi.us.com), která si vybudovala pověst výrobce specializovaného na přesné součásti pro složitou spinální chirurgii. Ve svém výrobním závodu v Severní Indianě firma zaměstnává 15 vertikálních fréz Haas, které přetvářejí nápady předních chirurgů na produkty zvyšující kvalitu života pacientů z celého světa.

Celý článek...

ksk-01Současný stav světové ekonomiky a oživení průmyslové výroby představují velkou příležitost pro společnost KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s. k růstu a akvizicím nových zákazníků. V předchozích letech firma provedla řadu úsporných a pro-aktivních opatření, investic a inovací s cílem maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníků a potřebám na trhu. Společnost opětovně vstoupila na trhy Itálie, Maďarska, Švýcarska, aj. a po novu začala dodávat své výrobky do Velké Británie, do Číny či Mexika.

Celý článek...

ancora-01Díky svým jedinečným tepelným vlastnostem ALBROMET urychluje proces chladnutí plastového výrobku ve formě až o 40 % a díky svým jedinečným kluzným vlastnostem urychluje proces,např. tváření trubek či plechů, až o 30 %.

Celý článek...

parker-01Parker Hannifin Czech Republic spolupracuje s výrobcem mechanických převodových zařízení, společností Wikov, již více než 10 let. Skutečné projekty začaly obě firmy společně realizovat v roce 2008, kdy se firma Wikov a její sesterská společnost Orbital2 již čtvrtým rokem zabývaly projekty z oblasti technologií pro alternativní zdroje energie.

Celý článek...

Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou