Google překladač: English Deutsch

Dne 25. září 2017 se v prostorách hotelu Marriott v Praze konal Czech-Anhui business meeting, konference s delegací z čínské provincie Anhui s doprovodnou výstavou fotografií. Delegace přijela do České republiky za účelem propagace této provincie, jednání o vytvoření partnerského regionu s Ústeckým krajem a navázání nových obchodních partnerství s českými firmami.

anhui-2

 

 

anhui-1Konference samotná byla určena pro odborníky z řad strojírenského průmyslu, pro zástupce vysokých škol, čínské medicíny, turismu a podnikatele, kteří chtějí navázat obchodní styky s Čínou. V rámci konference taktéž proběhla B2B jednání a networking, v rámci kterého došlo k navázání nových partnerství a diskusi o potenciálu ČR ve výše zmíněných oblastech. V rámci konference taktéž probíhala doprovodná výstava fotografií z provincie.
V Ústí nad Labem byla dále diskutována možnost spolupráce Ústeckého regionu a provincie Anhui, a to mezi představiteli delegace a zástupci Ústeckého kraje.
Z českých VIP se zúčastnili Karel Kučera, ředitel CzechInvestu; Kamil Blažek, předseda řídícího výboru AFI; Dana Prudíková, náměstkyně sekce pro řízení legislativy a mezinárodních vztahů z MŠMT; Vladimír Dáňa z ČVUT; Martin Krejčí, ředitel divize nových projektů CzechInvest; Pavel Fára, zástupce ředitele sekce mezinárodních vztahů SPD a Martin Partl, ředitel odoboru zahraničního zastoupení CzechInvest.
Za čínskou stranu se zúčastnila početná delegace z provincie Anhui, která čítala přes 55 členů.

Governance Institute
www.govin.orgKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news