Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 13. - 15. 9. 2017 se v polské Varšavě uskuteční veletrh China Brand Show 2017 Poland. Jedná se o jednu z hlavních platforem pro přední čínské společnosti, které se snaží navázat nové obchodní kontakty v zemích střední a východní Evropy. Jedná se o skvělou příležitost jak získat obchodní kontakty, prohlédnout si tisíce výrobků a odnést si informace potřebné pro podnikání.

Govin cina c1

Cílem veletrhu je mimo jiné nabídnout zájemcům možnosti setkat se s čínskými společnostmi, nechat se inspirovat ve své práci, podpořit rozvoj firem a také získat rady odborníků na obchodování s Čínou, na témata jako jsou: jak a kde začít obchodovat, na co si dávat pozor a mnoho dalších.
Letošní výstava se zaměřuje na různé produktové segmenty, mezi které patří:
textil a oděvy, nábytek, domácí spotřebiče, stavební materiály, osvětlení, domácnost a dárky, potraviny, gumové výrobky pneumatiky, autosoučástky, obráběcí stroje či bezpečnostní zařízení.

Pro účastníky, kteří se zaregistrují, je zabezpečena cesta na veletrh autobusem z odjezdových míst v České a Slovenské republice, vstup na veletrh, strava (snídaně a oběd) a ubytování na dvoulůžkových pokojích zdarma.

Tato jedinečná příležitost otevírá možnosti všem podnikům a podnikatelům, kteří hledají rentabilní a efektivní řešení. Čínští obchodníci preferují osobní kontakt a setkání před zahájením nové spolupráce a uzavřením nových partnerství, proto je setkání s čínskými prodejci tak důležité. China Brand Show 2017 nabízí svým návštěvníkům tato setkání bez nutnosti drahých cest a překonávání jazykových bariér.


Registrace: www.gisme.cz
Kontaktní osoba: Dominika Vavrová, tel.číslo: 723 159 981, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Stránka veletrhu: http://china-expo.pl/en

Govin cina c2Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..