Google překladač: English Deutsch

Zvyšování hospodárnosti získává v oboru vytápění, ventilace a klimatizace stále vyšší prioritu. Společnost SALDA, uznávaný lídr v oblasti výroby vzduchotechnických zařízení, proto vyvinula sortiment vzduchotechnických systémů, které mají o 2 % vyšší tepelnou účinnost a nejvyšší třídu vzduchotěsnosti A1.

SALDA-Smarty


Řada výrobků Smarty společnosti SALDA byla vyvinuta s použitím lehkého materiálového řešení ARPRO®. Model Smarty 3X P, navržený pro tepelnou regulaci pasivních domů, nabízí koncovým uživatelům zvýšení hospodárnosti provozu. Díky lepším izolačním vlastnostem a nižší hmotnosti zároveň přispívá k vyšší efektivitě práce instalatérů.
Vzduchotechnické systémy řady SALDA Smarty mají efektivní výměníky tepla s křižujícími se proudy a jsou vhodné pro ventilaci domů a bytů o výměře až 200 m2. Tyto jednotky splňují přísné nároky pasivních domů, což je norma energetické účinnosti pro stavbu budov s extrémně nízkou spotřebou energie. Budovy odpovídající koncepci pasivního domu jsou až o 90 % úspornější než běžně vytápěné domy.
Při návrhu a konstrukci řešení Smarty 3X P usilovala společnost SALDA o další zvýšení efektivity jednotek, konkrétně s cílem zlepšit izolační vlastnosti a vzduchotěsnost systému. Řešení nalezla u materiálu ARPRO®,který u nových vzduchotechnických jednotek nahrazuje tradičně používaný ohýbaný plech. Tyto jednotky mají nejvyšší úroveň vzduchotěsnosti a jejich hmotnost se s novým materiálem snížila o 8 %.
To je přínosem nejen pro majitele domů a tvůrce předpisů pro pasivní domy, ale také pro instalatéry. Všechny jednotky se snadno montují a mají kompaktní konstrukci typu „plug & play", díky které nevyžadují složité nástroje a nářadí a podstatně zjednodušují proces instalace.
Giedrius Taujenis, hlavní konstruktér společnosti SALDA, říká: „Ve společnosti SALDA neustále hledáme možnosti, jak vylepšit konstrukci a efektivitu našich produktů, a právě to se nám podařilo díky materiálu ARPRO®. V budoucnosti začneme tento inovovaný design používat u tří nových přírůstků našeho sortimentu, Smarty 2X V, 3X V a 2X P." Bert Suffis, manažer pro inovace regionu Evropa, Afrika a Střední východ divize ARPRO, dodal: „Abychom splňovali předpisy pro pasivní domy a zjednodušili instalatérům montáž našich jednotek, musíme neustále inovovat. V tomto ohledu je společnost SALDA na světové špičce. Materiál ARPRO® je svými vlastnostmi, jako např. nízkou hmotností, účinnou tepelnou izolací a vysokou odolností, ideální pro řadu různých aplikací v oboru vytápění, ventilace a klimatizace."

Všechny produkty společnosti SALDA jsou testovány a certifikovány v nezávislých laboratořích EU. Více informací naleznete na webových stránkách www.salda.lt

Další informace o materiálu ARPRO® naleznete na stránkách www.ARPRO.com

SALDA-Smarty1Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..