Google překladač: English Deutsch

Chcete-li vyrazit do města na kole, už si nemusíte vybírat mezi bezpečností a elegancí. CLOSCA uvádí na trh novou řadu přileb, které jsou díky technologii ARPRO lehké a kompaktní. Tyto inovativní přilby se vyznačují unikátním skládacím systémem, který cyklistům usnadňuje život ve městě a řeší za ně otázku potřeby uskladnění v případě, že přilba již není zapotřebí. Materiál ARPRO umožňuje konstrukci, která po složení snižuje výšku přilby o více než 50 procent.

arpro1


Kromě toho si cyklisté mohou začít chystat oblečení např. na akce Kolo pro život, protože CLOSCA nabízí široký výběr vyměnitelných textilních potahů, které se hodí ke každému stylu, jako např. károvaná látka, denim, vlna či imitace srsti.
ARPRO je důmyslný materiál, který opakovaně odolává nárazům, a poskytuje tak uživateli optimální ochranu při jízdě. Je to nepostradatelný produkt automobilového, obalového a spotřebního průmyslu. Je lehký, účinně absorbuje energii a hodí se pro strukturální aplikace. Poskytuje tak vysokou environmentální a ekonomickou hodnotu.
Oddělení výzkumu a vývoje společnosti Closca uplynulé dva roky intenzivně spolupracovalo s dodavateli a experty z Institutu biomechaniky ve Valencii, kteří doporučili využití technologie ARPRO namísto tradičního akrylonitrilbutadienstyrenu (ABS). Přilba tak získala vyšší elasticitu, lépe pohlcuje nárazovou energii při nižších rychlostech a nepotřebuje typickou tuhou skořepinu.
Přilby CLOSCA zaznamenaly za první tři měsíce na trhu ohromný nárůst prodeje. V několika provedeních budou předvedeny na různých veletrzích včetně veletrhu Eurobike, který se koná ve dnech 27. až 30. srpna v Německu.
Josele Artal ze společnosti CLOSCA říká: „Naše přilba přináší revoluční koncepci ochrany cyklistů v městském provozu. Je to vysoce funkční a zároveň mobilní řešení, které cyklistům usnadňuje rozhodnutí používat při jízdě na kole přilbu. Nyní se chystáme rozšířit spolupráci
s oděvními značkami, módními návrháři a společnostmi, které propagují iniciativu „do práce na kole" a v brzké době na trh uvedeme několik zakázkových provedení."
Paul Compton, prezident a CEO společnosti JSP pro Evropu, Blízký východ a Afriku, doplňuje: „Je skvělé, že materiál ARPRO nachází využití v oblastech, které jsou prospěšné v širších souvislostech. Například cyklistika ve městě hraje klíčovou úlohu při zlepšování životního prostředí, protože přispívá k omezení znečištění a hluku. Díky všestrannému využití nachází uplatnění v projektech, které mění náš život."
Bližší informace o přilbách CLOSCA s možností přímého nákupu naleznete na webových stránkách www.closca.co. Ukázku využití naleznete na adrese www.vimeo.com/61872165.

Více informací o materiálu ARPRO naleznete na webových stránkách www.arpro.com

arpro2

arpro3

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..