Google překladač: English Deutsch

Expandovaný materiál ARPRO od společnosti JSP pro speciální užití vylepšil funkční vlastnosti nové řady bot pro sjezdové lyžování – jsou díky němu lehčí a pohodlnější, mají lepší tepelně izolační vlastnosti a také lépe sedí na noze. Výsledkem použití materiálu ARPRO v podešvi nové řady lyžařských bot Salomon X-Pro je nejen snížení hmotnosti o 15 procent, ale také zlepšení tepelně izolačních vlastností o 30 procent. Použití podešve s materiálem ARPRO také znamená, že každou botu lze přizpůsobit velikosti a tvaru dané nohy. Díky tomu bota lépe padne a je pro uživatele pohodlnější. Také se dosáhne lepší stability a zabrání se otlačení nohy kolem kotníku.

Salomon1

Tento inovativní vývoj následuje po úspěšném použití materiálu ARPRO v řadě helem Salomon, kde tento materiál chrání před vícenásobnými nárazy, a tak poskytuje optimální ochranu uživatele.

Paul Compton, prezident a CEO společnosti JSP pro Evropu, Střední východ a Afriku, vysvětluje: „Lehčená lyžařská bota je v současnosti nezbytností. Díky použití materiálu ARPRO v podešvi mají lyžařské boty Salomon X-Pro oproti tradičním lyžařským botám výrazně nižší hmotnost a lepší tepelně izolační vlastnosti. Lyžařům tak nabízí lepší ovladatelnost a vyšší pohodlí. Pozitivním přínosem pro lyžaře také je, že každou botu lze individuálně přizpůsobit noze, přičemž je možné zohlednit rozdíly mezi levou a pravou nohou. Nohy lyžaře tak zůstanou v suchu, teple, pohodlí a bezpečí."

Paul-Eric Chamay ze společnosti Salomon dodává: „Technologii ARPRO jsme nejprve používali v našich helmách – zvyšovala jejich odolnost proti nárazům a zároveň snižovala jejich hmotnost. Použití materiálu ARPRO v botách je nyní pro naše zákazníky příjemné překvapení. Jedná se o skvělý materiál, který budeme v našich produktech používat i nadále. Naše produkty díky němu budou inovativní a zákazníkům poskytnou vlastnosti, které jim přinesou ještě lepší zážitek z lyžování."

ARPRO je významný produkt používaný v odvětví výroby aut, obalů a spotřebního zboží. Lze jej využít pro lehčené výrobky, struktury a deformační zóny a jeho použití má ekologické a ekonomické přínosy.

Další informace o materiálu ARPRO naleznete na webových stránkách www.arpro.com.

Salomon2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..