Google překladač: English Deutsch

ARPRO® nabízí prodejcům oděvů ekologičtější a úspornější řešení pro výrobu figurín. Původně se vyráběly z laminátu, který však nelze recyklovat. Nově vyvinuté figuríny jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu ARPRO®. Společnost Lideimmagine, výrobce inovativních figurín, nyní s využitím lehkého a plně recyklovatelného materiálu ARPRO® vytvořila nové figuríny Livelymen®.

arpro obr

Moderní všestranně použitelná figurína Livelymen® byla navržena tak, aby uspokojila potřeby současného trhu, a již nyní ji můžeme spatřit v mnoha výlohách významných značek. Kromě všestranného použití a recyklovatelnosti materiál ARPRO® přispěl také ke zjednodušení a zrychlení výroby.
Alessandro Fongaro, CEO společnosti Lideimmagine, říká: „Stanovili jsme si cíl, který se tehdy zdál nereálný – chtěli jsme vytvořit figuríny s nízkou hmotností, univerzálním použitím a flexibilitou. Po dlouhých přípravách se nám podařilo vytvořit produkt, se kterým se snadno manipuluje a působí dojmem energického živého člověka. Povedlo se nám to z velké části díky použití materiálu ARPRO® a díky spolupráci s jeho výrobcem, společností JSP, a lisovnou IES."

www.arpro.com

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..