Google překladač: English Deutsch

Společnost MAVIC, specializovaný výrobce jízdních kol, využila technologických možností lehkého materiálu ARPRO® k vytvoření patentované profesionální řady kol závodní kategorie. Tato inovativní kola určená nadšencům cyklistických závodů poskytují technicky vyspělou alternativu drahého karbonu.
CXR Elite Wheel-Tyre System z materiálu ARPRO®, který byl poprvé představen 31. srpna na veletrhu Eurobike, se bude vyrábět ve třech variantách: standardní, pro kola s kotoučovými brzdami a s exkluzivní technologii Exalith.

Mavic-ARPRO-wheel

Tato nová výrobní řada je určena všem závodníkům, kteří chtějí dosahovat nejlepších výsledků za rozumné peníze. Umožňuje využití předností vyspělých aerodynamických rámů a díky kolům odpovídající kvality.
Pečlivě zpracovaný design nabízí vysokou pevnost a spolehlivost a díky prostorovému tvaru mají kola vynikající aerodynamické vlastnosti, které přispívají k hladké a rychlé jízdě. Ráfek a plášť kola byly konstruovány společně, a svým profilem dokonale splňují požadavky NACA (National Advisory Committee for Aeronautics). Tím jsou zaručeny optimální aerodynamické vlastnosti: nízký odpor vzduchu a vysoká stabilita při bočním větru.
Nová kola cyklistům poskytují výhody nízké hmotnosti, vysoké pevnosti, odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadné čištění a přepravu. Jelikož jsou vyrobena z všestranně použitelného materiálu ARPRO®, lze kola po skončení životnosti snadno recyklovat.

Mavic CXR Elite Wheel-Tyre System byl vyvinut a vyroben ve spolupráci se společností KNAUF Industries, která ve francouzském Rhinau vylisovala ráfek, vypracovala studii proveditelnosti a provedla řadu úspěšných testů, které potvrdily požadované vlastnosti.
Maxime Brunand, MAVIC Category Line Manager, uvedl: "Při vývoji nové řady kol jsme chtěli pro silniční cyklisty vytvořit výrobek, který bude mít vlastnosti závodních systémů ráfků a pneumatik, ale zároveň i odolnost a elegantní vzhled silničních systémů ráfků a pneumatik. Materiál ARPRO® nám umožnil dosáhnout všech těchto cílů, aniž bychom se odchýlili od našeho závazku nabízet špičkové produkty, které splňují potřeby cyklistů.
Díky všestrannosti materiálu ARPRO® se nám podařilo vytvořit nová inovativní závodní kola, která jsme představili na veletrhu Eurobike, a již nyní pracujeme na nových produktech v rámci celého našeho sortimentu, kde materiál ARPRO® pozitivně přispěje k designu, technickým vlastnostem a trvalé udržitelnosti."
Jiří Slezák, obchodní manažer pro evropský trh společnosti JSP, dodal: "Nadšení cyklisté již dlouho žádali kolo se špičkovými technickými parametry, vysokou odolností a dlouhou životností, které nebude stát přehnaně mnoho. Ve spolupráci se společností MAVIC jsme vytvořili inspirativní řadu kol, která díky využití materiálu ARPRO® tyto požadavky splňuje."
Jérôme Pecquet, Knauf Industries' Sales Manager, podotkl: „Díky výrobnímu procesu, který jsme uplatnili při výrobě kola Mavic, můžeme cyklistům nabídnout požadované technické vlastnosti a nízkou hmotnost."
Nová kola budou poskytnuta k testování vybraným autorizovaným prodejcům v rámci programu Riding Is Believing společnosti MAVIC od roku 2017.

www.arpro.com

mavicKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..