Google překladač: English Deutsch

Na mezinárodním gumárenském a plastikářském veletrhu Interplastica 2014, který se uskuteční na výstavišti Expocentre v Moskvě ve dnech 28.–31. ledna 2014, představí společnost JSP, průkopník v oboru speciálních materiálů, nejnovější aplikace z oboru lehké strukturované technologie. Bude zde vystavovat speciální lehký materiál ARPRO, přičemž se zaměří na praktické využití v oblasti automobilového průmyslu, klimatizace/vytápění a ochranných přepravních systémů. Materiál ARPRO je všeobecně uznáván pro vynikající vlastnosti při ochraně proti nárazu v automobilovém sektoru, při výrobě pasivních bezpečnostních produktů, jako boční absorbéry nárazu, hlavové opěrky, sedadlová jádra, ochranné prvky sedadel a kolen, a pro výrobu skladovacích aplikací.

arpr1

Paul Compton, prezident a CEO společnosti JSP pro Evropu, Blízký východ a Afriku vysvětluje: „Jako materiálové řešení poskytuje ARPRO celou řadu výhod. Kromě vysoké schopnosti pohlcování energie při nízké hmotnosti nabízí též vysokou strukturální pevnost, tepelnou izolaci, odolnost vůči vysokým teplotám a působení chemikálií a také akustickou izolaci. Tento materiál je také pružný a umožňuje nákladově efektivní lisování a montáž s minimálními nároky na propojování více komponent. Kromě toho je stoprocentně recyklovatelný."

„Společnost JSP zaujímá klíčovou pozici na ruském trhu, kde přímo zásobuje významné zákazníky. Z Ruska dále poskytuje podporu aplikací pro místní trh, pro celou Evropu i celý svět. Odbyt na ruském trhu i trzích v přilehlých regionech průběžně roste, daří se nám pronikat ke koncovým výrobcům a přímým dodavatelům automobilového sektoru a dále rozvíjet nové aplikace, jako např. v oblasti klimatizace a vytápění, výroby obalů a ve sportovním sektoru – ve všech těchto sektorech zaznamenala společnost JSP významný růst v Rusku i po celé Evropě."

„Materiál ARPRO je ideální pro celou řadu aplikací, o nichž možná mnozí dosud neuvažovali, takže se těšíme, že se s návštěvníky letošního veletrhu Interplastica podělíme o příklady různého využití z celého světa, jako jsou např. jádra autosedaček či nárazníky, klimatizační a vytápěcí jednotky, termoboxy (pro převoz potravin nebo pro různé aktivity, např. rybaření) či obalová řešení."

Na veletrhu uvede společnost JSP nový druh tohoto materiálu, ARPRO ESDP (Electrostatic Discharge Protection). Tento nový materiál byl vyvinut tak, aby nedocházelo k akumulaci náboje statické elektřiny, který by při převozu mohl zničit elektrická zařízení. ARPRO ESDP spojuje příznivý měrný elektrický odpor (<107 Ω), který zabraňuje jiskření, s vysokou odolností, účinným tlumením nárazů a možností lisování složitých plastických tvarů, a je tak dokonalou volbou pro obalová řešení.

www.interplastica.de

www.arpro.com

 

 

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..