Google překladač: English Deutsch

3m obrLepidla ve spreji se od těch běžných liší hned v několika parametrech. Jednou z jejich největších výhod je bezesporu fakt, že při jejich aplikaci mají pracovníci volné ruce, nepotřebují žádné další náčiní. Za zmínku stojí také univerzálnost jejich využití. Trojice nejoblíbenějších 3M lepidel ve spreji je vhodná na menší průmyslové aplikace, stejně tak pro údržbu a opravy. Každé z lepidel ve spreji 3M je vhodné pro jiné aplikace, jejich společným jmenovatelem je však rychlost a spolehlivost.

„Víceúčelové lepidlo Super 77 je vhodné pro některé aplikace v automobilovém nebo reklamním průmyslu, hodí se ale i pro domácí využití. Pro extrémně silné vazby je tu lepidlo Scotch-Weld 90, které je spolehlivým pomocníkem při výrobě nábytku, aranži vitrín nebo povrchové úpravě pracovních ploch. Pro práci s polyuretanovými nebo latexovými pěnami slouží lepidlo Scotch-Weld 74," doporučuje Jan Hastík ze společnosti 3M.
Sortiment lepidel 3M vhodně doplňuje průmyslový čistič na bázi citrusového oleje. Všechna zmíněná lepidla a průmyslový čistič jsou k dostání v novém, upraveném balení, který zahrnuje barevné odlišení, velké číslice a zřetelnější symboly pro snadný výběr vhodného lepidla.

www.3m.cz

 


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce