Google překladač: English Deutsch

3m1VHB™ pásky jsou z 100% tvořeny našlehaným akrylovým lepidlem, jedná se o technologii vyvinutou a patentovanou společností 3M. Poskytují velmi silný spoj, v jednom kroku lepí i těsní. Nahrazují klasické formy upevňování jako šroubování, svařování, nýtování, lepení tekutými lepidly. „Globálním megatrendem je snižování váhy výrobků. Lepení a zvláště VHB pásky jsou technologií, která pomáhá firmám tento trend následovat" říká Eva Houdová, marketingová specialistka divize průmyslových lepidel a lepicích pásek.

VHB™ pásky umožňují firmám zvýšit produktivitu zkrácením procesu výroby. Mají okamžitou manipulační pevnost, jednoduchou aplikaci bez nutnosti složité předpřípravy povrchů a výsledný spoj nenarušuje design, protože není viditelný. Tímto tedy odpadá vrtání v případě šroubování a nýtování, při kterém materiály často praskají. Stačí pouze zbavit lepený povrch nečistot, odmastit a pásku dostatečně přitlačit. Své uplatnění mají při průmyslové výrobě, montáži či ve stavebnictví.

V rámci kampaně je zákazník seznámen s unikátními vlastnostmi VHB™ pásek pomocí zaslaného vzorku a v další části komunikace je mu nabídnuta technická konzultace přímo ve firmě. Techničtí odborníci 3M zváží v rámci konzultace při výběru správné technologie všechny aspekty lepení a vyberou a otestují nejvhodnější produkt přímo na míru dané aplikace.

3M má jako výrobce adhezních technologií s nejširší produktovou nabídkou na trhu technickou kompetenci ve všech technologiích lepení. Společnost 3M dále nabízí svým průmyslovým zákazníkům špičkový lokální technický servis v podobě testování v laboratoři. Společně s technology zákazníků spolupracuje na vývoji nových produktů a aplikací.Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..