Google překladač: English Deutsch

Evidence zařízení, řízení revizí VTZ, kontrol, kalibrací, údržby a školení bez kompromisů – evidence, která pracuje za vás.
Enterprise Inspection Manager © je nový softwarový produkt společnosti Digital Data 3D, s. r. o., určený pro snadnou a přehlednou správu provozovaných zařízení, řízení revizí VTZ, kontrol, údržby, kalibrací, školení a pod. Jedná se o moderní modulární systém, jejž ocení zejména pracovníci, zodpovědní v organizaci za oblast BOZP. Intuitivně ovladatelný a přehledný systém je připraven k okamžitému nasazení jak ve státní správě či obecní samosprávě, tak i v ryze soukromých organizacích, zejména pak tam, kde je zavedena či zaváděna metodika řízení kvality ISO 900X.

herudek revize

Vedení evidence zařízení, správa a řízení revizí VTZ, kontrol, údržby či školení, včetně plánování potřebných financí, je náročnou oblastí, jelikož se týká velkého množství různorodých prvků, podléhajích rozdílným legislativním předpisům a normám. To klade nemalé nároky na zodpovědné pracovníky, kteří se musí denně vypořádávat nejenom s vedením aktuální evidence, nýbrž musí sledovat i související a harmonizující se předpisy. I přes to, že je toto jako povinnost organizace upraveno zákonem s nemalými sankcemi, jde v řadě případů z pohledu vedení organizace o zcela okrajovou záležitost.
Po důkladných analýzách byl systém EIM© navržen tak, aby plně pokryl současné náročné požadavky na správu a evidenci dotčených zařízení a řízení revizí a kontrol z pohledu organizace, včetně plánování potřebného objemu finančních prostředků na jejich řádné zajištění.

Rozsah a použití software
Aplikace poskytuje potřebné nástroje pro správu a evidenci zařízení. Evidenci lze provádět od stavebních děl (areály, mosty, tunely, silnice, budovy, výrobní haly, podlaží, místnosti, komíny, podzemní a povrchová důlní díla, ...), přes elektroinstalace stavebních děl (rozvaděče, hromosvody, ...), technologická zařízení (VTZ, technologické celky, výrobní linky, dopravní prostředky, ...) včetně jejich elektroinstalace až po elektrické spotřebiče či prozatímní elektroinstalace. Samozřemostí je i evidence základních prostředků požární ochrany (detekce a signalizace, stabilní hasící prostředky, hydranty a hasící přístroje).
Další skupinou nástrojů jsou nástroje pro správu a řízení revizí, kontrol, údržby, kalibrací, zahrnující téměř 250 předdefinovaných základních kontrolních skupin s možností jejich dalšího libovolného rozšíření dle konkrétních požadavků klienta. Neodmyslitelnou součástí je i oblast správy a řízení školení pracovníků či velmi ceněná správa a řízení legislativních předpisů, norem a interních firemních dokumentů. Nad tím vším je umístěn administrativní modul, mající na starosti základní správu a nastavení systému s téměř 16.000 předdefinovanými záznamy.
Rozsah systému byl definován tak, aby pokryl potřeby jak menších organizací, tak i potřeby organizací velkých, spravujících až desítky tisíc jednotlivých prvků systému. Tak má koncový zákazník maximální volnost a svobodu ve výběru požadovaných modulů a submodulů, které mohou pracovat i nezávisle na sobě. Není tudíž odkázán na nákup plné verze za plnou cenu. Na základě jeho potřeb a požadavků lze systém poskládat a dodat tak, aby z počátku pokryl pouze základní požadavky a tak zohlednil i finální cenu produktu.

Cena produktu
Zákazník může začít provozovat systém v rozumné a jemu dostupné cenové relaci již s jedním modulem a využít např. submodul Elektrické spotřebiče, Hasící přístroje či ostatní submoduly prakticky již od 2 500 Kč ročně. Po seznámení se s aplikací a vyhodnocení nabytých zkušeností z reálného provozu, může být systém EIM© v následujícím období dále rozšiřován.
Má-li organizace pořádek a přehled v základní evidenci zařízení, pak může definovat i skutečný rozsah a četnost očekávaných a prováděných revizí, kontrol a školení. Prostřednictvím systému EIM© lze tak snadno získat maximální přehled nad spravovanými zařízeními, což vede i k úsporám vynakládaných finančních prostředků a minimalizaci případných sankčních dopadů právě na statutární orgány.

Trial verze aplikace je dostupná na http://digitaldata3d.eu/, kde si ji po registraci můžete stáhnout a vyzkoušet. Verze je omezena pouze časově a po zaplacení ji lze vzdáleně aktivovat.Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..