Google překladač: English Deutsch

Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních technologií nezbytných pro plnění pracovních úkolů zákazníky z řad podniků a státních organizací, dnes představila MP6000, více plošnou čtečku/váhu, což je imagingové bioptické řešení, které pomůže rychlému odbavení zákazníků v maloobchodech. Díky svému modulárnímu designu a integrované čtečce na straně zákazníka pro širší funkcionalitu umožňuje toto zařízení určené pro místo prodeje maloobchodním prodejcům, kteří si uvědomují náklady, načítat 1D a 2D čárové kódy a komunikovat s chytrými telefony zákazníků.

ctecka1

KLÍČOVÁ FAKTA
· MP6000 je navržený pro supermarkety, hypermarkety, velkoobjemové obchodníky, slevové obchody, obchody pro kutily, prodejní velkosklady a dokáže snadno načítat tradiční čárové kódy z papíru stejně jako mobilní kupóny a čárové kódy z obrazovek mobilních zařízení
· MP6000 nabízí flexibilní design, který může růst spolu s potřebami maloobchodníka a bude zahrnovat moduly, jako je váha pro vážení plodin a expanzní porty pro připojení k přenosným čtečkám a zařízením pro elektronické sledování zboží (EAS) a zároveň bude poskytovat možnost rozšíření pro budoucí požadavky jako je RFID.
· Maloobchodní prodejci si mohou zvolit jako doplněk čtečku na straně u zákazníka, která bude komunikovat se současnými i budoucími aplikacemi v chytrém telefonu zákazníka. To umožní kupujícím, aby si sami načítali jak tradiční papírové, ale i mobilní věrnostní karty, kupóny, dárkové karty nebo dokonce drobné nákupy na poslední chvíli, zatímco prodavač u kasy načítá popořadě ostatní položky.
· Aby pomohla rychlému pohybu zákazníků skrz proces odbavení u kasy a odstranila problém se správným nastavením čárového kódy směrem k čtečce, poskytne MP6000 plné šestistranné pokrytí se 100 procentní imagingovou technologií, která nabízí vynikající výkon a lepší výsledky načítání než laser nebo hybridní bioptické čtečky na poškozených, špatně vytištěných a přebalených čárových kódech.
· Více plošná čtečka MP6000 od společnosti Motorola nevyužívá žádné pohyblivé součástky a díky tomu bude mít alespoň o třicet procent nižší spotřebu energie na řadu v porovnání se současnými laserovými bioptickými čtečkami – což pomůže maloobchodníkům snížit náklady na opravy a uhlíkovou stopu.
· Bezplatný software pro správu koncových zařízení na dálku od společnosti Motorola umožňuje konfiguraci MP6000 a k nim připojených vnějších zařízení kdekoliv ve světě, což pomáhá IT organizacím snižovat náklady.
· Nejlepší servisní programy ve své třídě „Service from the Start" od společnosti Motorola Solutions zajišťují komplexní pokrytí pro zařízení MP6000. Maloobchodníci se tak mohou soustředit na své podnikání i díky nabídkám na opravy ve skladu v rámci Advanced Exchange nebo opravy na místě v rámci On site, které poskytuje společnost Motorola a její partnerská síť.

Bob Sanders, senior vicepresident a generální ředitel pro podniková a bezdrátová síťová řešení, Motorola Solutions
„Motorola Solutions je průkopníkem v oblasti načítání čárových kódů a její představení MP6000, imagingové, více plošné, bioptické čtečky/váhy pomůže zákazníkům, aby rychle prošli procesem odbavení u pokladny, a dovolí maloobchodníkům, aby řešili všechny své potřeby v oblasti načítání čárových kódů na místě prodeje u jediného prodejce. Což zaručí nepřerušovanou integraci zařízení a jednu smlouvu o podpoře. Společnost Motorola nabízí kompletní portfolio čteček čárových kódů, mobilních terminálů pro podniky, zařízení pro sběr dat a bezdrátovou infrastrukturu pro použití v rámci obchodu a dodavatelsko – odběratelského řetězce, které pomůže maloobchodním prodejcům se bez problémů spojit se zákazníky, vybavit prodejní asistenty a IT organizace pro plnění potřeb podniku."¨"

http://nrf2013.motorolasolutions.com/

ctecka2Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..