Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

kovosvitV sobotu 1. června mezi devátou a třináctou hodinou se otevřou brány podniku Kovosvit MAS široké veřejnosti. Přední výrobce obráběcích strojů a významný zaměstnavatel na Táborsku umožní – v rámci tradičního Dne otevřených dveří – zaměstnancům, aby ukázali svým rodinným příslušníkům, kde pracují. Zároveň zve Kovosvit MAS na prohlídku podniku všechny příznivce strojírenské výroby i potenciální zájemce o zaměstnání v podniku, a to v dělnických, ale i technických profesích.

Na čtyřhodinové akci bude připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Den otevřených dveří letos vyšel přímo na Den dětí, proto pro ně Kovosvit MAS připraví řadu atrakcí a aktivit. Děti si užijí zábavu na herních a výrobních stanovištích, připraven pro ně bude skákací hrad, ekektročtyřkolky i populární malování na obličej. Kromě toho se mohou spolu se svými rodiči těšit na ukázku hasičského vybavení, a zejména se budou moci podívat, kde jejich tatínek či maminka pracují. Pro návštěvníky bude připraveno občerstvení, k poslechu zahraje kapela Merenda.

Zájemci si mohou prohlédnout všechny výrobní provozy: od slévárny, přes výrobu až po montáže. Pracovníci personálního úseku budou připraveni zodpovědět otázky všem, kdo uvažují o práci v Kovosvitu. Pro fanoušky strojírenské techniky bude lákavá rovněž prohlídka showroomu, kde uvidí ukázky obráběcích strojů, jež ve výrobních halách podniku vznikají. V akci tak uvidí například zcela nový soustruh KL 285 QUICK, který velmi zaujal odbornou veřejnost při dubnových Zákaznických dnech v Kovosvitu MAS.

O společnosti Kovosvit MAS, a. s.
Společnost má téměř osmdesátiletou tradici ve výrobě a vývoji obráběcích strojů. Je nositelem mnoha ocenění za technický přínos ve vývoji obráběcích strojů v České republice. Svým výrobním sortimentem se orientuje hlavně na subdodavatele pro automobilový, energetický, letecký a strojírenský průmysl. Kovosvit MAS nabízí svým zákazníkům komplexní služby, individuální řešení, flexibilitu a výrobky té nejvyšší kvality. V září roku 2016 vstoupila do Kovosvitu MAS jako strategický investor společnost INDUSTRY INNOVATION. Přestože INDUSTRY INNOVATION spolupracuje s holdingem CZECHOSLOVAK GROUP, působí samostatně a není členem tohoto holdingu, do něhož nepatří ani organizačně ani z hlediska manažerských procesů.


Conrad

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou