Google překladač: English Deutsch
Inzerce

kovoNejvětší tuzemský výrobce obráběcích strojů KOVOSVIT MAS, a.s. přiváží na MSV Brno inovace v obrábění a robotické pracoviště. „Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu poprvé představíme inovované soustružnické centrum, které zásadním způsobem rozšíří možnosti obrábění dílců. Jedná se o návrat ke kořenům KOVOSVITU jako dodavatele spolehlivých a tuhých soustruhů s extrémní životností," říká generální ředitel společnosti Filip Winkelhofer.


Tato inovativní technologie je z dílny vývojového pracoviště KOVOSVIT MAS, a.s. Jeho velkou přidanou hodnotou je, podle generálního ředitele, zejména nadstandartní vybavení tohoto soustruhu. „Soustružnické centrum jsme také přihlásili do soutěže o nejlepší inovační exponáty Zlatá medaile MSV Brno 2015," dodává generální ředitel.

Dalším zajímavým exponátem bude robotizované pracoviště. „I když náš stánek je jedním z největších na veletrhu, budeme prezentovat pouze část tohoto pracoviště, včetně robota. Ve skutečnosti jeden tento robot obsluhuje šest obráběcích strojů v délce linky, která činí 24 metrů. A to bychom se zde opravdu nevešli," vysvětluje dále generální ředitel Filip Winkelhofer

Ostatní dva stroje, které KOVOSVIT MAS, a.s. v Brně představí, jsou z řady hi- tech technologií. Ty jsou určeny především pro velmi náročného zákazníka, například ze segmentu leteckého nebo ropného průmyslu. KOVOSVIT MAS, a.s. je v současné době jedním ze šesti významných světových producentů, kteří tyto technologie vyrábí.

Pro širokou veřejnost a především pro studenty bude otevřena Studentská kancelář KOVOSVITU MAS, a.s. Dvě tyto kanceláře vznikly před rokem v Praze pro vysokoškoláky a v Sezimově Ústí pro středoškoláky. Zájemci z řád studentů se tak mohou dovědět zajímavosti z praxe.


Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Leden 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce