Google překladač: English Deutsch

UNITED GRINDING Group představí svou revoluční novinku C.O.R.E.(Customer Oriented REvolution) poprvé na německém veletrhu od 17. do 20. května 2022 ve Stuttgartu. Prezentace, která je naplánována na 10:00 prvního dne veletrhu GrindingHub 2022, bude zahrnovat i další novinky. Skupina UNITED GRINDING, jeden z předních výrobců přesných strojů pro broušení, erodování, laserování, měření a kombinované obrábění, představuje svou revoluční novinku C.O.R.E. (revoluce orientovaná na zákazníka) na GrindingHub 2022 ve Stuttgartu. Návštěvníci se mohou těšit na tuto a další novinky skupiny, které budou představeny všem hostům na stánku skupiny na slavnostní prezentaci v první den veletrhu, 17. května 2022, v 10 hodin místního času.

GrindingHub 01

Zákaznicky orientovaná revoluce pokračuje
S úvodní prezentací C.O.R.E. na EMO 2021 v Miláně zahájila skupina UNITED GRINDING revoluci ve vývoji obráběcích strojů. Moderní hardwarová a softwarová architektura v srdci C.O.R.E. nabízí nový vizionářský koncept interakce se stroji a nedávno byl oceněn cenou „Special Mention" za vynikající uživatelskou a zákaznickou zkušenost na UX Design Awards 2022. Přesto C.O.R.E představuje mnohem víc než jen revoluční provoz. Otevírá také nové možnosti pro síťování, řízení a monitorování výrobního procesu, a tím i pro optimalizaci procesů. Pokládá také základy provozu moderních aplikací IoT a digitální budoucnosti.
C.O.R.E. je pouze jednou z několika pozoruhodných technologií, které lze na GrindingHub 2022 zažít zblízka. Skupina také představí novinky svých různých značek, včetně MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER, EWAG a IRPD. Mezi nimi je WALTER HELITRONIC G 200, nejnovější přírůstek do řady brusek na nástroje, vyznačující se inovativní koncepcí strojů na montážní ploše menší než 2,3 m2. Světová prvenství budou prezentovat i další značky, včetně STUDER z technologické skupiny válcových brusek. Aby to zůstalo vzrušující, společnost neprozradí žádné podrobnosti o těchto nových produktech předem před odhalením v první den veletrhu.
GrindingHub — Zahájení veletrhu nové přední technologie broušení
Skupina UNITED GRINDING si vybrala první GrindingHub jako ideální pódium pro odhalení několika svých inovací. Nový veletrh bude zároveň jediným německým veletrhem, na kterém bude skupina letos vystavovat. Stephan Nell, generální ředitel UNITED GRINDING Group, má od GrindingHub velká očekávání: „Vítáme spojení tří silných a zkušených partnerů ve světě veletrhů: VDW (Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken), Messe Stuttgart a Swissmem (Verband der Schweizer Maschinen-, Elektro- und Metallindustrie). Vzhledem k silné mezinárodní orientaci veletrhu jsme přesvědčeni, že má potenciál stát se novým vedoucím veletrhem pro technologii broušení."

Více o expozici skupiny najdete na GrindingHubKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news