Google překladač: English Deutsch

Pod značkou C.O.R.E. – Customer Oriented REvolution - na veletrhu EMO 2021 skupina UNITED GRINDING představí převratnou novinku, a to hned první den veletrhu ve 12 hodin. Skupina UNITED GRINDING, výrobce přesných strojů pro broušení, erodování, laserové opracování, měření a kombinované obrábění, představí na EMO 2021 v Miláně revoluční novinku: UNITED GRINDING C.O.R.E. Všechny značky koncernu - MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER, EWAG a IRPD - se zapojí do představení nového projektu veřejnosti první den veletrhu, 4. října 2021 ve 12 hodin místního času.

Walter CORE Visual 210x297m

Nový milník ve vývoji
Před oficiálním uvedením na trh nebudou zveřejněny žádné podrobnosti o tom, co přesně se za C.O.R.E. skrývá. Stephan Nell, generální ředitel skupiny UNITED GRINDING, prozrazuje pouze tolik: "Před koronavirovou pandemií a také během ní jsme neochvějně investovali do výzkumu a vývoje, a tím i do budoucnosti - nejen té naší, ale především do budoucnosti našich zákazníků. A když mluvíme o budoucnosti, ta je neoddělitelně spjata s digitalizací a usnadnění prací ve výrobě. "Díky C.O.R.E. se tak člověk opět dostává opět do centra pozornosti - a to zcela revolučním způsobem. To se odráží i v názvu značky: C.O.R.E. - Customer Oriented REvolution (Revoluce orientovaná na zákazníka).

Projekt napříč všech korporátních skupin
Na tomto průlomovém vývojovém projektu pracovali, jako společný tým, odborníci ze všech tří tech-nologických oblastí skupiny – profilové broušení a broušení na plocho, broušení na kulato a obrábění řezných nástrojů. "Do tohoto projektu jsme vložili naše společné vývojové zkušenosti." vysvětluje Christoph Plüss, technický ředitel skupiny UNITED GRINDING. "Prostřednictvím C.O.R.E. pokládáme základy nové generace obráběcích strojů, které otevřou cestu do digitálního věku." Výsledkem je svě-tový unikát, který sdružuje všechny značky a typy strojů napříč skupiny.

Prezentace na veletrhu EMO 2021 v Miláně
K prezentaci platformy C.O.R.E. na veletrhu EMO 2021 Nell doplňuje: "První den veletrhu ve 12 hodin proběhne show po odhalení produktu. Nejlepší je rezervovat si tento termín ještě dnes". Pro ty, kteří se nemohou akce zúčastnit osobně na výstavě, bude připraven také přímý přenos. Podrobnosti bu-dou oznámeny na internetových stránkách společnosti www.grinding.ch/emo-2021.

O společnosti UNITED GRINDING Group
Skupina UNITED GRINDING je jedním z předních světových výrobců přesných CNC strojů pro brou-šení, erodování, laserové opracování, měření a kombinované obrábění. S přibližně 2 500 zaměstnan-ci ve více než 20 výrobních, servisních a prodejních míst je skupina alokována efektivním a pro-zákaznicky orientovaným způsobem.
Společnost UNITED GRINDING se svými značkami MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER a EWAG a kompetenčními centry v Americe a Asii nabízí rozsáhlé aplikační znalosti a know-how, široké portfolio výrobků a služeb pro profilové broušení a broušení na plocho, broušení na kulato a obrábění řezných nástrojů. Kromě toho je pod značkou IRPD provozo-váno kompetenční centrum pro aditivní výrobu.

www.grinding.chKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news