Google překladač: English Deutsch

Po dvou letech se ve čtvrtek 14.6.2018 konal Open House 2018, tedy den otevřených dveří společností WALTER a EWAG pro zákazníky z centrální a východní Evropy. Celý tento den byl rozdělen na dvě části. První část byla technická, sestavená z šesti odborných přednášek o technologických novinkách a rozšíření výrobního portfolia obou firem, následována prohlídkou vlastní výroby společnosti Walter s.r.o. Druhou část tvořil sportovní a zábavný program, který se odehrál v golfovém rezortu Kaskáda v Kuřimi.

walter1


Oficiální program začal v 9:00 uvítáním přítomných hostů panem Georgim Žilevem, vedoucím obchodu pro východní Evropu, který poté předal slovo vedoucímu obchodu pro celou Evropu, panu Achimovi Schuriusovi. Blok technicky zaměřených přednášek začal přednáškou vedenou panem Markusem Schulzem, výrobním inženýrem, ve které představil firmu Walter s.r.o. včetně novinky ve výrobě, kterou je nepřetržitá montáž. Dále následovaly Novinky z oblasti technologie broušení a nástrojových brusek, prezentované panem Törstenem Wörnerem, produktovým manažerem pro HELITRONIC TOOL STUDIO/ HELITRONIC a technologie optického a 3D měření nástrojů představené panem Ulrichem Brändlem, produktovým manažerem pro měřící techniku firmy WALTER. Po krátké přestávce pokračovaly prezentace na témata technologie EDM a Laserové technologie ve výrobě nástrojů, přednášejících pana Siegfrieda Hegeleho, produktového manažera pro erodování firmy WALTER a Jana Preisiga, vedoucího aplikačních techniků společnosti EWAG. Celý tento přednáškový blok zakončil pan Bruno Brechbühl, obchodní zástupce pro technologie firmy EWAG, doplněným přehledem vyspělých technologií a produktů společnosti EWAG.
Po tomto bloku čekalo na zákazníky několik variant, jak si poskládat další program. Bylo možné nechat si předvést stroje WALTER a EWAG a dostat erudované odpovědi na řadu otázek ze strany aplikačních techniků. Pro tyto zákazníky byly připraveny stroje HELITRONIC VISION 400L, nástrojová bruska s až šesti osami COMPACT LINE, erodovací stroj a bruska v jednom HELITRONIC POWER DIAMOND, plně automatizovaný měřicí stroj HELICHECK PLUS a ruční měřicí přístroj HELISET. Vedle strojů dostali prostor také externí partneři k vlastní prezentaci svých firem a produktů. Vyvrcholením celé této části zákaznického dne byly prohlídky výroby Walter s.r.o. vedené nejen obchodními zástupci společností WALTER a EWAG, ale i vedoucím výroby panem Karlem Augstenem, a výrobním inženýrem panem Markusem Schulzem. Jednotlivé prohlídky byly vedeny v českém, anglickém i německém jazyce, stejně jako veškeré přednášky. Tento bohatý program nabitý technickými detaily a novinkami ze světa broušení a erodování byl zakončen výherním dotazníkem. V 15:00 byla oficiálně ukončena technická část, která se celá odehrávala v prostorách firmy Walter s.r.o.
V 16:30 začal sportovní a zábavný program, který se odehrával na golfovém resortu Kaskáda v Kuřimi. Úspěšný den zakončil slavnostní ohňostroj v barvách firem WALTER a EWAG.

walter2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news