Google překladač: English Deutsch

Společnost Haas Automation, Inc. nabízí speciální konfigurace svých nejprodávanějších obráběcích strojů pro evropský trh za dosud nejnižší ceny. Tato nabídka je časově omezena. Tyto standardní stroje Haas, označené jako modely EU, mají ve výbavě příslušenství pro zvýšení produktivity a mají až o 19 % nižší cenovku oproti maloobchodním cenám, v závislosti na modelu.

haas VF2SS SO-1


„Chceme našim evropským zákazníkům pomoci uspět na dnešním konkurenčním trhu," říká Jens Thing, výkonný ředitel Haas Automation Europe. „Proto jim nabízíme tuto cenově výhodnou nabídku na modely EU, aby obráběcí dílny mohly pracovat produktivněji a nastartovat hospodářský růst ve svém regionu."
„Cílem společnosti Haas vždy bylo zvyšovat spolehlivost a cenovou dostupnost a zlepšovat obsluhu a nákup základních CNC technologií," vysvětluje pan Thing. „A dnes jsou oblíbené a uživatelsky nejlépe obsluhovatelné CNC obráběcí stroje v odvětví nabízeny za dostupnější cenu než kdy dříve."
„Tyto velmi výkonné stroje vyrábíme ve velkých objemech, v našem výrobním závodě Haas velkou měrou využíváme automatizaci a úspory plynoucí z velkovýroby se promítají do snížení nákladů, a to vše při zachování vysoké spolehlivosti," dodává pan Thing. „A tyto úspory přenášíme dále na naše zákazníky v podobě modelů EU s nízkou cenou."
„Navíc jsme nové modely EU naskladnili do místních skladů po celé Evropě, takže jejich dodání netrvá déle než několik týdnů. A tyto neuvěřitelné ceny zahrnují také instalaci stroje ze strany místní firemní prodejny Haas (HFO) a školení v základní obsluze stroje na pracovišti."
„Vysoce výkonné stroje, za skvělé ceny, s rychlým dodáním a vynikajícím servisem jsou podle nás základním kamenem úspěchu firem působících v odvětví obrábění kovů. A to je důvod, proč společnost Haas Automation přichází s nabídkou nových modelů EU."
Bližší informace o společnosti Haas Automation a kompletní řadě produktů Haas naleznete na webové stránce www.HaasCNC.com/EU.

haas vf4-rangleKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..