Google překladač: English Deutsch

Inteligentní řešení správy flotily manipulační techniky Toyota I_Site a spolehlivý, energeticky úsporný čelní vysokozdvižný vozík Toyota Traigo 80 – to jsou letošní velcí nositelé ocenění IFOY (International Forklift Truck of the Year). Další dva vozíky – čelní spalovací vozík Toyota Tonero HST a vychystávací vozík BT OSE200X se dostaly do finále.

toyota obr2

Ceny vyhlásila mezinárodní porota složená z evropských novinářů specializujících se na manipulační techniku na slavnostním ceremoniálu IFOY Award Night, který se konal během prvního dne veletrhu CeMAT Hannover, přední světové události v oblasti intralogistiky.

toyota obr1Obě ceny IFOY pro Toyota Material HandlingToyota I_Site ovládla kategorii „Řešení pro intralogistiku" za osvědčené provozní vlastnosti a prokazatelné přínosy pro zákazníky. Porotu přesvědčila efektivita, nárůst produktivity a nízké provozní náklady, které toto řešení přineslo skupině Carreras Group, mezinárodnímu poskytovateli logistických služeb, kterému Toyota I_Site pomáhá se správou 300 vozíků ve 22 lokalitách.

Elektrický vozík Toyota Traigo 80 zvítězil v kategorii „Čelní vysokozdvižné vozíky do 3,5 tuny". Na porotu udělala dojem zejména vynikající akcelerace vozíku, díky které nabízí nejen o 20% vyšší produktivitu, ale současně je také jedním z energeticky nejúspornějších vozíků ve své třídě.

„Velmi si vážím těchto dvou ocenění IFOY. Jsou symbolem našeho neutuchajícího úsilí zajistit našim zákazníkům spokojenost a vysokou produktivitu prostřednictvím mimořádné efektivity. Náš úspěch by nebyl možný bez širokého zapojení našich zaměstnanců i úzké spolupráce s našimi zákazníky," říká Hans van Leeuwen, výkonný vicepresident pro marketing a prodej společnosti Toyota Material Handling Europe.

www.toyota-forklifts.cz

toyota obr3

 Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..