Google překladač: English Deutsch

Vedení společnosti Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, předního celoevropského distributora průmyslových výrobků a služeb potřebných pro údržbu, opravy a generální údržbu, na dnešním tiskovém setkání oznámilo otevření nového „Národního distribučního centra" pro Českou republiku v Praze. Tiskové setkání přineslo účastníkům přehled o aktivitách společnosti Brammer v České republice a na Slovensku a zároveň přiblížilo směřování evropské skupiny Brammer Group, která si udržuje pozici lídra na evropském trhu se zaměřením na organický růst, rozvoj klíčových zákazníků, rozvoj vlastní služby INSITE ™, rozšiřování portfolia a geografickou expanzi. Hlavní novinkou představenou v rámci tiskového setkání bylo ale nové „Národní distribuční centrum" („NDC") v Praze, které znamenalo investici 540 tisíc eur.

brammer1


brammer2Ladislav Burian, generální ředitel Brammer Czech pro ČR/SR u této příležitosti řekl: „Aktivity Brammer Czech se v posledních dvou letech rapidně rozrostly a stávající situace, především nevyhovující stav tří distribučních center, komplikované plánování struktury zásob a problematická logistika, vyžadovala změnu, která mohla vést k optimalizaci skladových zásob. Přesun všech našich administrativních týmů pod jednu střechu nám také umožňuje vybudovat mnohem silnější tým a zřetelné úspory a významné skladové prostory nám umožní poskytovat služby našim zákazníkům mnohem rychleji."
Budova „NDC" o ploše 1800 m2 nabídne 1 000 paletových a 17 400 policových pozic s možností rozšíření. Součástí NDC bude i výstavní plocha „Centre of Excellence" o velikosti 90 m², která bude k dispozici preferovaným distributorům společnosti Brammer k prezentaci jejich výrobků zaměstnancům i zákazníkům společnosti Brammer.
Kromě nových prostor představila společnost Brammer novou produktovou řadu „Nářadí, nástroje a ochranné pracovní pomůcky", kterou, mimo jiné, představuje i v novém katalogu TGM 2014, který stejně jako letošní katalog vyjde v nákladu 60 000 ks, ale nabídka produktů bude téměř dvojnásobná.
Zásadním přírůstkem do široké škály nabízených produktů je nářadí značky Roebuck, tradiční anglický výrobce kvalitního nářadí s více jak 100letou historií, přičemž se společnost Brammer stala exkluzivním dodavatelem této značky v Evropě. Více jak 1 400 položek v ručním nářadí a obrábění najde zákazník společnosti Brammer skladem.
Tiskové setkání bylo završeno prohlídkou prostor „NDC".
Brammer dodává bezkonkurenční sortiment více než 3,5 milionu produktů od předních světových výrobců strojírenských komponent prostřednictvím 300 poboček v Evropě více než 100 tisícům zákazníků. Díky specializovaným INSITE ™ službám může Brammer také poskytovat související prostředky na straně zákazníka pro správu zásob, a poskytovat technické poradenství a podporu při standardizaci a racionalizaci používání produktů potřebných pro údržbu, opravy a generální údržbu.
Další informace o nabídce produktů a služeb firmy Brammer lze nalézt na webových stránkách:

www.brammer.biz

brammer3Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..