Google překladač: English Deutsch

Společnost Brammer, která je předním celoevropským distributorem průmyslových produktů a služeb pro údržbu, opravy a generální opravy, zahájila distribuci nového celoevropského katalogu ručního nářadí Roebuck 2014/2015, který je určen pro profesionální uživatele. Nový katalog navazuje na loňský, který byl zcela prvním evropským katalogem Roebuck v historii a jehož vydání se setkalo s velkým úspěchem napříč celou Evropou.

brammer


Ladislav Burian, ředitel Bramer Czech a.s., ke katalogu Roebuck uvedl:
„Úspěch katalogu spočívá samozřejmě v samotných produktech značky Roebuck. Jsou kvalitní, cenově příznivé a především jsou dodávány s doživotní zárukou výměny „bez námitek". Což je pro zákazníky ze všech odvětví průmyslu více než důležité."
Pan Burian dále pak doplnil: „Naši zákazníci v České republice u prvního katalogu velmi pozitivně kvitovali, že ceny v něm uvedené, jsou tzv. „čisté", tedy ty, které skutečně zaplatí. V případě nového katalogu je tomu stejně."
Katalog 2014/2015 je vydán v 9 jazycích (angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, holandština, čeština, polština a maďarština) a má 180 stran, což je o více než 25 % více, než jeho loňské vydání.
Zákazníci v něm najdou téměř 2 490 položek, z čehož je více než 1 000 položek zcela nových. Sortiment zahrnuje veškeré nářadí, které profesionální technici očekávají, že naleznou ve svých sadách nářadí.


Roebuck je jednou z nejstarších značek v oblasti ručního nářadí v Evropě. Ve Velké Británii dodává produkty bez přerušení již od první poloviny 19. století a je známá svoji vysokou kvalitou.
Brammer Czech navíc připravil pro všechny zákazníky mimořádnou akci, v rámci které si můžou v období říjen-prosinec 2014 objednat s 10% slevou veškeré produkty z jeho dalšího katalogu, a to z katalogu TGM - Katalogu nářadí a údržby.
Celkem v něm zákazníci najdou téměř 34 000 položek předních světových značek a širokou škálu produktů od maziv až po ochranné pomůcky, lepidla a ruční nářadí.
V případě zájmu o více informací a o nový katalog ručního nářadí Roebuck 2014/2015 nebo o katalog TGM kontaktujte prosím společnost Brammer Praha - Tel.: +420 277 003 333 nebo navštivte stránky www.brammer.biz.