Google překladač: English Deutsch

Společnost Brammer, která je předním celoevropským distributorem průmyslových produktů a služeb pro údržbu, opravy a generální opravy, s potěšením oznámila otevření svého nového Národního distribučního centra a Centre of Excellence. U této příležitosti společnost uspořádala 5. listopadu pro své klíčové zákazníky z oblasti automobilového průmyslu speciální setkání, v rámci kterého jim představila nové prostory své pražské centrály.

brammer 1

Hosty, mezi nimiž byli mimo jiné zástupci společností TRW-DAS, Valeo, AGC Automotive z České republiky a PCA Trnava (Peugeot) a Johnson Controls Žilina ze Slovenska, nejdříve přivítal pan Ladislav Burian, ředitel společnosti Brammer pro ČR/SR, který jim objasnil význam investice do nové centrály. O nové trendy v automobilovém segmentu se poté podělil evropský manažer Brammeru pro oblast automotive. Následovala prezentace zástupce Mapa Professionnel, jednoho ze strategických dodavatelů společnosti Brammer, který zákazníkům přiblížil význam a použití ochranných pracovních rukavic v automobilovém průmyslu. Po úvodních proslovech měli hosté možnost prohlédnout si prostory Národního distribučního centra a osobně se seznámit s reálnými procesy, jež v rámci spolupráce probíhají a mezi něž patří například plynulost a rychlost dodávek náhradních dílů či logistika zakázek.

V nově otevřených prostorech Centre of Excellence měli zase hosté příležitost prohlédnout si a osobně vyzkoušet produkty strategických dodavatelů společnosti, kteří zde na ploše 90 m² prezentují své výrobky. Centre of Excellence zároveň slouží jako vzdělávací a školící centrum pro interní potřeby společnosti.

Ladislav Burian, ředitel společnosti Brammer pro ČR/SR, k této události uvedl: „Mezi naše zákazníky ze segmentu automotive patří přední společnosti, pro které je velmi důležité, aby každá, byť sebemenší dodávaná součástka byla kvalitní a především vždy dodaná včas. Jsem proto velmi rád, že jsme mohli s jednotlivými procesy, které v rámci Národního distribučního centra probíhají, naše zákazníky osobně seznámit. Spolu s nově otevřeným Centre of Excellence tak naše nové sídlo naplno využívá svůj potenciál, pro který bylo vystavěno – je místem pro aktivní setkávání se zákazníky a pro reálnou prezentaci našich služeb."

Toto setkání bylo prvním z cyklu pravidelných setkání, které společnost Brammer plánuje organizovat pro své zákazníky z jednotlivých segmentů s cílem seznámit je se svou strategií, s kvalitou nabízených služeb, procesů a produktů a zároveň s cílem navázat užší a provázanější spolupráci.

www.brammer.cz

brammer 2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..