Google překladač: English Deutsch

Společnost Roebuck oznámila uvedení širokého sortimentu vysoce kvalitních ručních a řezných nástrojů do 16 evropských zemí. Tato uznávaná značka je nyní k dispozici výhradně prostřednictvím společnosti Brammer, evropského lídra na trhu s produkty pro údržbu, opravy a generální opravy. Roebuck je značka, kterou znají a které důvěřují odborní pracovníci údržby ve Velké Británii, a je jednou z nejstarších značek v oblasti ručního nářadí v Evropě. Produkty dodává bez přerušení již od první poloviny 19. století.

brammer obr1

Po celou tuto dobu úspěšně konkurovala mnoha dalším významným evropským značkám.
Ladislav Burian, ředitel Bramer Czech a.s., uvedl: „Celý sortiment ručního nářadí Roebuck, který je známý vysokou kvalitou a více než konkurenceschopnými cenami, nejen vyhovuje všem příslušným evropským normám, ale je také dodáván s doživotní zárukou výměny „bez námitek". Jsme si jistí, že nástroje se stanou na našem českém trhu velmi populární."
Pro zajištění toho, aby evropští technici a pracovníci údržby mohli vidět a vybrat si z kompletního sortimentu, spojila značka Roebuck své uvedení na trh s vydáním svého prvního celoevropského katalogu. Obsahuje 144 stran týkajících se ručního nářadí a řezných nástrojů, je vytištěn v 9 jazycích a u všech nástrojů jsou uvedeny ceny.
„Sortiment zahrnuje veškeré nářadí, které profesionální technici očekávají, že naleznou ve svých sadách nářadí," vysvětluje Peter Lazenby, evropský manažer pro vývoj značky Roebuck. „Víme, že naše speciální spojení designu a výroby v profesionální kvalitě může konkurovat jakékoli evropské značce, a přitom za velmi atraktivní ceny." S žádostí o další informace o značce Roebuck a pro objednání jejího evropského katalogu se obraťte na svou místní pobočku společnosti Brammer Czech nebo navštivte:

www.brammer.cz

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..