Google překladač: English Deutsch

Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, předního celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení a služeb pro MRO (údržba, oprava, provoz), vyhodnotila své působení na trhu v roce 2013. Společnost úspěšně pokračovala v konsolidaci svých činností, a sice přestěhováním se do nového Národního distribučního centra („NDC"), které bylo oficiálně představeno médiím v listopadu 2013. Tento centralizovaný přístup v distribuci a prodeji znamená, že společnost je nyní připravena systematicky zvyšovat svou regionální působnost, zajišťovat nové aktivity, a rozvíjet své odborné služby Insite ™.

brammer


Společnost v roce 2013 dále pokračovala v rozšiřování svých regionálních týmů o zkušené odborníky. Jedním z nich je Georgi Žilev, jenž se stal oblastním ředitelem obchodního místa Brammer Brno, dále pak Ing. Pavel Dufek, nový ředitel nákupu a logistiky pro Českou a Slovenskou republiku, a Dagmar Chyňavová, která nastoupila na pozici personální manažerky. Pobočka Brammeru na Slovensku rovněž udělala důležitý krok směrem ke své expanzi, a to přestěhováním se z Kysuckého Nového Města do Žiliny, což Brammeru umožní rozšiřovat jeho působení napříč celým Slovenskem.
Brammer svým zákazníkům v České republice prokazatelně ušetřil v nákladech rekordních 77,4 mil Kč, a to již v prvních pěti měsících roku 2013. Tím překonal svůj cíl ve výši 20 mil Kč na celý rok 2013 o téměř 300 %. V současné době je k prosinci 2013 potvrzeno téměř 134 mil. Kč ušetřených nákladů– což je oproti reálné úspoře v roce 2012, která byla 56 mil Kč, neuvěřitelný nárůst. Tato čísla dokládají efektivitu práce skupiny Brammer, díky které její zákazníci dosahují ve snižování nákladů skvělých výsledků.
Ladislav Burian, ředitel Bramer Czech a.s., k výsledkům roku 2013 řekl: „Celý náš tým pracoval velmi tvrdě, abychom splnili nejdůležitější cíl pro rok 2013 – dokončení nového NDC v Praze. Jsem velmi hrdý na výsledek i na hladký průběh stěhování, které znamenalo měsíce detailního plánování, přičemž jsme nepolevovali v naší práci pro zákazníky a přinášeli jim špičkové výsledky v úspoře nákladů. Samotným přestěhováním naše práce na rozvoji firmy nekončí. Vyvíjíme jedinečné „Centrum excelence", které se v nadcházejících měsících stane důležitou součástí NDC a těšíme se na další expanzi v příštím roce." S příchodem nových klíčových zákazníků, mezi které patří Preciosa, jeden z předních světových producentů broušeného křišťálu, který se specializuje především na výrobu strojně broušených šatonů a perlí, a prodloužení smlouvy s firmou Mondelez, jednoho z největších světových potravinářských gigantů, se Brammer Czech těší na nové příležitosti v roce 2014.

www.brammer.biz

 Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..