Google překladač: English Deutsch

southko1Když aCon hledal uzavírací systém, který by splňoval požadavky na absolutní bezpečnost svých nových zásilkových terminálů Swipbox, určených do vnitřních prostor, obrátil se tento dánský dodavatel samoobslužných řešení pro poštovní sektor na globálního specialistu na přístupový hardware Southco s požadavkem na dodávku optimálního řešení.


Od svého vzniku v roce 2014 aCon instaloval řadu poštovních samoobslužných jednotek v šesti evropských lokacích. aCon, který má v poštovním světě již respektované jméno, přináší zlepšení zákaznické poštovní praxe v každém úseku jejich cesty – od první do poslední míle. Nabídky aConu zahrnují jednotku Self Post Unit, která byla navržena jako doplněk nebo náhrada personálních služeb pošty, a Self-Service Post Office, která kombinuje Self Post Unit a Self Post Locker. Společně tyto dvě posledně zmíněné jednotky mohou vykonávat prakticky všechny funkce první a poslední míle.

Allan Kaczmarek, zakladatel aConu, vysvětluje: „Ideou poštovní jednotky bylo transformovat poštovní praxi tak, aby si uživatelé mohli dělat všechno, co na poště potřebují – bez front a s větší flexibilitou i soukromím." Ale to nestačilo, a tak aCon na jaře 2013 uvedl na trh nový produkt určený speciálně pro internetový maloobchod. Značkový Swipbox sestává ze sítě zásilkových terminálů pro vnitřní prostředí, které byly navrženy pro rozšířené možnosti doručování, které by mohlo přivést internetové obchodníky a jejich zákazníky blíže k sobě a z doručení udělat přidanou hodnotu nákupní praxe. Jednotky Swipbox jsou navržené k tomu, aby přinesly vysokou kvalitu a environmentálně účinný systém, který používá předinstalované sítě ke snížení komplikovanosti doručování.

„Se Swipboxem jsme také chtěli maloobchodníkům nabídnout zcela bezpečný doručovací koncept, u něhož by si mohli být jisti, že nákladné zboží zakoupené jejich zákazníky nebude ohroženo krádežemi nebo vandalismem. Vhodný uzavírací systém uzavírací systém byl pro tuto bezpečnost naprosto klíčový. Southco, které již bylo dodavatelem takových samoobslužných obrů jako NCR nebo Wincor Nixdoff, nám poskytlo elektronický otočný uzávěr R4 EM, perfektní uzavírací systém vyhovující našim požadavkům."

R4 EM, jenž se snadno instaluje a udržuje, přináší výhodu prokazatelně bezpečného elektronického řízení a kovové otočné konstrukce uzávěru v kompaktním integrovaném balíčku. Její elektrický momotor s převodovkou přináší hlavní výhody oproti elektromagneticky ovládaným uzávěrům z hlediska efektivity díky nízké spotřebě elektrické energie, vysoké funkčnosti a maximální zatížitelnosti. Praktické mechanické odblokování umožňuje také manuální nebo nouzový výdej v případě výpadku elektřiny.

R4 EM přináší vynikající odolnost vůči vandalismu a dlouhou životnost a spolehlivost. Zabudovaný mikroprocesor umožňuje zpracování signálu pro zvýšení bezpečnosti. Navíc může přijímat signály ze zařízení pro řízení přístupu, jako jsou numerické klávesnice, čtečky karet, chytrá zařízení pro čtení karet, biometrická zařízení a vzdálený počítač.

Kaczmarek: „Předcházející zámky měly nízkou životnost a my jsme plýtvali penězi na opravy a údržbu. Zámek Southco je extrémně odolný, což dramaticky snížilo naše náklady na údržbu. Kvalita a spolehlivost výrobku i servis od Southco nám usnadnil nabízet reálnou přidanou hodnotu produktu pro internetové zákazníky maloobchodníků."

Na trhu poštovních skříněk je nabízeno mnoho zásilkových terminálů a všechny mají skvělé vlastnosti. Avšak efektivní design Swipboxu umožňuje aConu předávat cenové benefity svým uživatelům z řad internetových obchodníků a nakonec i jejich zákazníkům. A co je důležitější, s pomocí Southco aCon investoval do inteligentního uzavíracího mechanismu, aby zajistil sledovatelnost a bezpečnost pro všechny zásilky.

Swipbox se již těší úspěchu po celém Dánsku, přičemž je populární na významných veřejných místech, jako jsou univerzity a supermarkety. Hlavně koncoví zákazníci mají výhody ze snahy průmyslu o efektivitu poslední míle. Minimální doručovací náklady a bezplatné dodávky budou standardem a aCon, podporovaný specializovanými dodavateli jako je Southco, je hrdý, že hraje roli ve vývojových trendech, které pohánějí průmysl vpřed.

Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.
Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

www.southco.com

southko2

 


Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..