Google překladač: English Deutsch

southSpolečnost Southco nedávno doplnila svou úspěšnou řadu řešení otočných západek tím, že uvedla na trh otočnou západku R4-81 s posuvným ovladačem. Nejnovější přírůstek do řady R4 Rotary Latch kombinuje kompaktní otočnou západku s velmi odolným posuvným ovladačem, umožňujícím přímé ovládání bez potřeby použít připojovací kabel.

Západky R4-81, jejichž díly jsou vyrobeny tlakovým litím z korozivzdorného plastu a oceli, mají stylizovaný posuvný ovladač s povrchovou úpravou podle požadavků zákazníka a univerzálním zabezpečením uzamknutím. Kombinace otočné západky a ovladače do jednoho řešení R4-81 umožňuje zjednodušit instalaci otočného systému v nejrůznějších dopravních aplikacích včetně terénních vozidel, těžkých nákladních automobilů, železničních vozidel a lodí.

S vysokou uzavírací silou pro velmi náročné aplikace a konstrukcí utěsněnou proti vlivu okolního prostředí, která mechanismus chrání před proniknutím prachu a kapalin, nabízí R4-81 vynikající řešení pro použití ve venkovním prostředí, kde je požadována velká robustnost. Tyto západky jsou dostupné s vestavěným dorazem s jednostupňovým nebo dvoustupňovým uzavíráním.

Cynthia Bartová, Global Product Manager firmy Southco, dodává: „Otočná západka R4-81 Rotary Latch s posuvným ovladačem poskytuje díky kombinaci konstrukce otočné západky a ovladače univerzální otočné řešení. Se svým robustním uspořádáním je tento výrobek velmi vhodný do nepříznivého prostředí, kde je vystaven živlům."

Pro více informací o kompletní řadě západek R4 Rotary Latch od firmy Southco prosím navštivte www.southco.com nebo kontaktujte oddělení nepřetržité 24/7 zákaznické podpory e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či telefonem na
610-459-4000, popř. odfaxujte svoji poptávku na 610-459-4012.

Firma Southco je silně zaměřena na dodávky technických řešení na zakázku a na globální podporu svých zákazníků. Usiluje o to, aby se svým zákazníkům stala virtuálním inženýrským střediskem pro technická řešení uzavírací techniky a je rozhodnuta dodávat jim jen produkty vynikající kvality, s nimiž budou plně spokojeni. Společnost Southco se zavazuje svým zákazníkům, že bude vytvářet a inovovat své výrobky tak, aby poskytovaly nejlepší řešení každého technického problému v oblasti uzavírací techniky.


Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..