Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

Samostatná společnost známého dodavatele pneumatických pohonů.
Image2 AdvancedValveNovinkou na mezinárodním trhu pneumatických pohonů je představení nové samostatné společnosti, vzniklé z bývalé obchodní divize Pneumatika společnosti Bosch Rexroth. Vzhledem ke změně vlastnictví bude tato středně velká firma působit po celém světě pod názvem AVENTICS.
Osvědčené a inovativní produkty, individuální zákaznická řešení a jasné zaměření na potřeby zákazníků přináší společnost v novém uspořádání. Samostatné fungování umožňuje AVENTICS orientaci na průmyslové oblasti, které nebyly dříve preferované, jako například speciální aplikace v těžkém průmyslu nebo medicínskou techniku.

 


Dlouholetá tradice a odbornost zaměstnanců poskytují AVENTICS flexibilitu výrobce střední velikosti. Příkladem je nový ventilový systém serie AV (advanced-valve), jehož diagonální koncepce je výsledkem 40-ti let zkušeností s integrací vysokopevnostních polymerových materiálů a elektroniky. Kompaktní konstrukce a nízká hmotnost ventilů AV umožňují zvýšení energetické účinnosti a více aplikačních možností při konstrukci strojů. V nové pozici vidí AVENTICS mnoho příležitostí pro další rozvoj spolupráce přímou komunikací se zákazníky a cílenou podporou jejich aplikací.

O AVENTICS
AVENTICS je výrobcem pneumatických komponent a systémů s celosvětovou působností. Kromě toho je tato firma speciálním dodavatelem řešení pohonů pro užitková vozidla, a také hnacích a dopravních ozubených řetězů. Pod názvem AVENTICS působí bývalá dceřiná společnost Bosch Rexroth samostatně na trhu od počátku roku 2014.
AVENTICS nabízí svým zákazníkům oborově přesahující systémová řešení a služby na míru, a disponuje k tomu praktickými zkušenostmi získanými za několik desetiletí. V oboru pneumatických průmyslových zařízení patří AVENTICS k předním dodavatelům na celém světě. Firma je technologickou špičkou v oboru pneumatických systémů, zejména při integraci elektroniky a používání nejmodernějších polymerových materiálů. Hnací a dopravní ozubené řetězy od společnosti AVENTICS nacházejí mimo jiné uplatnění ve sklářském a automobilovém průmyslu.
Firma má přes 2 100 zaměstnanců po celém světě; sídlem firmy je Laatzen u Hannoveru (Německo). AVENTICS disponuje výrobními závody v Laatzenu (Německo),
v Gronau/Leine (Německo), Bonneville (Francie), v Egeru (Maďarsko), v Lexingtonu (USA) a ve Changzhou (Čína). Kromě těchto výrobních závodů má AVENTICS obchodní zastoupení ve více než 40 zemích světa.

Aventics, spol. s r.o., Těžební 1238/2, 62700 Brno, Tel.: 548 126 111, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , www.aventics.com/cz


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
17181920
212627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..