Google překladač: English Deutsch

bosch1Bosch rozšiřuje svou řadu výrobků pro profesionální povrchové zpracování nerezové oceli o čtyři nové stroje. Novinkami v řadě výrobků firmy Bosch jsou pásová bruska na trubky GRB 14 CE Professional, elektrický pilník GEF 7 E Professional a satinační bruska GSI 14 CE Professional. Firma Bosch rovněž také uvádí GWS 15-125 Inox Professional, novou úhlovou brusku pro povrchové zpracování nerezové oceli. Firma Bosch vyvinula toto nové nářadí v reakci na měnící se požadavky řemesel zpracování kovů: ve stále vyšší míře se používá nerezová ocel a již dnes představuje velký podíl materiálů zpracovávaných v sektoru kovoobrábění. Profesionálové potřebují k opracování materiálů, jako jsou nerezová ocel, speciální stroje, protože pokud je ocel vystavena teplu, ztrácí lesk.


Za vývojem kovoobráběcích strojů Bosch stojí mnoho let zkušeností. Nové elektrické stroje od firmy Bosch umožňují profesionálům dosahovat požadovaných povrchových úprav nerezové oceli v nejkratší možné době - při broušení trubek, hran nebo povrchů, při obrušování svarů nebo zmodrání způsobeného teplem, při pískování škrábanců nebo při leštění a strukturování povrchů. Aby bylo možné tyto materiály opatrně opracovat, jsou pásová bruska na trubky, elektrický pilník, satinační bruska a úhlová bruska vybaveny funkcí předvolby šesti rychlostí. Díky štíhlé rukojeti padnou všechny stroje pohodlně do ruky a je tak možné je přesně navádět a snadno používat. Jejich ergonomická konstrukce umožňuje profesionálům pracovat mnohem déle a bez únavy. Kromě toho je možné veškeré příslušenství vyměnit bez použití nástrojů. To s sebou přináší vysokou úroveň účinnosti: kovoobráběči, instalatéři a nebo např. stavitelé zábradlí mohou dosahovat vysoce kvalitních výsledků práce rychleji – ať již v dílně nebo na staveništi.

bosch2

Pásová bruska na trubky GRB 14 CE Professional je vysoce účinná, pokud jde o broušení trubek různých průměrů a geometrie. Speciální tvar hnacích válečků znemožňuje brusnému pásu sklouznout a dosahovat je tak možné rychlého postupu práce bez zbytečných přerušení. Brusný pás se obtáčí až při 270° kolem trubek a umožňuje tak dosahovat 360° opracování trubky pouze ve dvou krocích. Díky nastavitelné pomocné rukojeti a pozici a konstrukce brusných ramen je možné provádět broušení i blízko stěny.

 

bosch3

Elektrický pilník GEF 7 E Professional o hmotnosti pouhých dvou kilogramů je univerzální nástroj, jenž je díky své štíhlé konstrukci ideální pro zpracování materiálů v těsných nebo těžko dostupných místech, například v rozích nebo u hran. Elektrický pilník má nejslabší obvod úchopu ve své třídě a je možné jej navádět velice snadno, přesně a dosahovat tak mimořádných výsledků práce.

 

bosch4

Satinační bruska GSI 14 CE Professional nabízí širokou škálu uplatnění. Je vhodná k odstraňování zbarvení, škrábanců a takzvaných okují a kazů, ale i k broušení, leštění a strukturování povrchů. To vše je možné díky široké řadě příslušenství: každý váleček je určen pro odlišné povrchové zpracování a volí se v závislosti na požadovaném výsledku.

 

bosch5Úhlová bruska GWS 15-125 Inox Professional je určena pro broušení, řezání a odstraňování otřepů trubek z nerezové oceli, povrchů a švů. Její nízká maximální rychlost 7 500 otáček za minutu umožňuje jemné opracování materiálů a chrání před zbarvením nerezové oceli. Kromě toho je úhlová bruska GWS 15-125 Inox Professional velice výkonná a účinná díky 1 500 W motoru, který dosahuje o 50 procent vyššího krouticího momentu v porovnání se standardními úhlovými bruskami.

www.bosch.cz

 


Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..