Google překladač: English Deutsch

• Aventics rozšiřuje své produktové portfolio pro vytvoření silné základny na globálním trhu elektrických aktuačních pohonů
• Vector Horizon Technology, LLC vyvíjí energeticky čisté systémy se zaměřením na řízení emisí a pokroková mechatronická zařízení
• Společnost VHtek se nachází v Centru pro Výzkum a Vývoj ve Western Kentucky University, což odráží její prozíravý podnikatelský přístup

Aventics, jeden ze světově vedoucích výrobců pneumatických komponentů a systémů, oznámil převzetí společnosti Vector Horizon Technology LLC (VHtek), sídlící v Bowling Green, Kentucky, USA. Touto akvizicí bude specialista na pneumatiku dál posilovat svoji pozici v globálním byznysu užitkových vozidel.


Aventics dělá krok k rozšíření svého podnikání nad rámec pneumatiky aby nabídnul na trh jak pneumatické tak i elektronické systémy a komponenty podle požadavků zákazníků. Mezinárodně působící skupina Aventics oznámila převzetí Vector Horizon Technology, technologické společnosti vedoucí inovace v pokročilé mechatronice primárně pro globální průmysl nákladních vozidel ale také pokrývající ostatní oblasti globálních sektorů a trhů firmy Aventics. Společnost se zaměřuje na emisní technologie motorů a vyvíjí elektrické aktuační pohony, ventily, řízení emisí a další komponenty pro zvyšování účinnosti a snížování emisí.

Oblastí podnikání společnosti VHtek je management konstrukce, výzkumu, vývoje a výroby prototypů produktů a aplikací v oblasti elektro-mechanických pohonů a elektro-hydraulických pohonů včetně vzduchových ventilů, jako jsou Exhaust Gas Recirculation ("EGR") ventily, ventily výfukových klapek a protitlakové ventily, hlavně pro aplikace středních a velkých motorů.

Tento byznys a technologie budou primárně podporovat další vývoj sektoru užitkových vozidel společnosti Aventics. Z technologií a zvýšených R&D kapacit poskytnutých vlastníky a zaměstnanci VHtek budou dál profitovat Aventics klíčové sektory Průmyslová Automatizace, Life Sciences, Energetika, Potravinářství & Nápojová technika a Technika pro Kolejová vozidla.

Aventics Corporation, Lexington (USA) převzal společnost VHtek začátkem března 2017. CEO společnosti VHtek, Jon Bigley je již součástí organizace Aventics, kde zastává důležitou pozici ředitele Globálního sektoru užitkových vozidel. Ve své funkci bude dál posilovat postavení Aventics v byznysu užitkových vozidel.

"Touto akvizicí rozšiřujeme náš vliv v sektoru užitkových vozidel a kompletujeme naše existující portfolio. Produkty a služby společnosti VHtek dobře doplňují naše pneumatické komponenty a systémy. Společně budeme silnější partner pro naše celosvětové zákazníky," říká Paul Cleaver, CEO Aventics. "Tak jak se zvyšuje globální poptávka po energeticky úsporných produktech, bude Aventics společně s VHtek zdolávat technologické výzvy kterým čelí naši zákazníci a poskytnou jim konkurenceschopná řešení pro jejich budoucí požadavky", uvádí Paul Cleaver.

„VHtek a jeho zaměstnanci jsou nadšeni tímto dalším krokem spojení s Aventics. To nás upevní v jedné společnosti pro dosahování našich společných cílů a to poskytovat našim zákazníkům potřebné technologie s nejvyšší přidanou hodnotou. Kromě toho je naším společným přáním růst našeho podnikání a vytvoření silné a trvalé pozice napříč sektory na našich různorodých trzích." shrnuje Jon Bigley.

O společnosti Aventics
Aventics je jedním z předních světových výrobců pneumatických komponentů, systémů a zákaznicky specifických aplikací. Pneumatická inženýrská společnost poskytuje řešení a služby na míru pro průmyslovou automatizaci, dále se zaměřuje na techniku pro užitková vozidla, potravinářství a nápojovou techniku, kolejová vozidla, medicínskou techniku, energetiku a loďní techniku. Díky integraci elektroniky, používání pokrokových materiálů a zaměření na aktuální trendy jako jsou Bezpečnost strojů a Internet věcí je Aventics průkopníkem inteligentních a uživatelsky přívětivých řešení.

Aventics disponuje více než 150 lety zkušeností v oblasti pneumatiky a zaměstnává na celém světě 2.000 zaměstnanců. Kromě závodů v Německu (Laatzen), Francii (Bonneville), Maďarsku (Eger), USA (Lexington) a Číně (Changzhou) je firma Aventics činná ve více než 90 zemích prostřednictvím vlastních zastoupení a dealerů. Koncern Aventics je držitelem několika certifikátů, kromě jiného ISO 9001 a ISO/TS 16949 pro kvalitu, ISO 50001 pro energetický management a ISO 14001 pro enviromentální management. Další informace na www.aventics.com

O společnosti Vector Horizon Technology
Vektor Horizon Technology, LLC je společnost, která se zrodila z průmyslově uznávané vedoucí společnosti s více než 110 roky zkušeností získaných zejména v automobilovém průmyslu. Zaměřuje se na technologie motorů poháněných naftou, resp. zemním plynem, a také alternativní energetická řešení. Od svého vzniku v roce 2009 byl VHtek založen na definování technických řešení pro splňování současných požadavků na čistou energii a emise. VHtek, původně projektující a poskytující řešení pro vodíkové palivové články v palivové reformulaci, řízení toku vzduchu a odvod tepla, aplikoval své osvědčené zkušenosti do pokrokové mechatroniky. Energeticky čisté produkty pro řízení vzduchu a paliva, indukci a výfuk. Pokrokové materiály, pokroková elektronika a pokrokové ovládací prvky poskytují zákazníkům nejnovější technologie k řešení dnešních náročných úkolů a splňování norem. Další informace jsou k dispozici na www.vhtek.comKalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..