Google překladač: English Deutsch

Elektrické pohony AVENTICS řady SPRA s pístní tyčí se třemi různými šroubovými technologiemi nabízejí bezkonkurenční všestrannost, která může lépe vyhovět náročným požadavkům různých aplikací.

AVENTICS 1

Společnost Emerson uvedla na trh svou novou AVENTICSTM Series Servo Profile Advanced (SPRA) Electric Actuators, řadu SPRA elektrických pohonů pístnicového typu s vysokou přesností a opakovatelností. Zatímco na trhu je obvykle dostupný pouze jeden typ pohybového šroubu elektrického pohonu, pohony SPRA nabízejí tři různé šroubové technologie. Patří mezi ně přesný kuličkový šroub, který poskytuje výjimečnou odolnost a přesnost pro aplikace, které vyžadují optimální kvalitu nebo výkon, cenově výhodná možnost trapézového vodícího šroubu a válečkové šrouby pro přesnost, rychlost a velké zatížení.
Tato všestranná řada elektropohonů s pístní tyčí umožňuje uživatelům v automobilovém, potravinářském a nápojovém průmyslu, obalovém průmyslu a life sciences konfigurovat elektrické pohony tak, aby splňovaly náročné aplikační požadavky, jako je zlepšená účinnost a udržitelnost, spíše než se spokojit se standardním postupem.
„Se čtyřmi velikostmi a různými možnostmi montáže jsou elektrické pohony řady SPRA od AVENTICS cenově efektivní a vysoce výkonná řešení, která pokrývají většinu aplikací automatizace strojů," řekla Linda Schwartzen, produktová marketingová manažerka divize pohonů AVENTICS společnosti Emerson. "Shoda s normou ISO-15552 nabízí širokou škálu příslušenství a náš online výpočtový nástroj a konfigurátor zajišťuje vhodnou implementaci a může splnit náročné požadavky aplikace."
AVENTICS 2Propojené online nástroje umožňují uživatelům okamžitou velikost a přizpůsobení elektrických pohonů bez nutnosti instalace softwaru nebo registrace. Konfigurace zahrnuje přímé stažení souborů CAD, které obsahuje všechny prvky nakonfigurovaného řešení, jako je elektrický válec, příslušenství, montážní prvky a adaptér motoru.
Zjistěte více o AVENTICSTM Series SPRA Electric ActuatorsKalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..