Google překladač: English Deutsch

Koncern BASF dokončil akvizici Chemetallu, společnosti na globální povrchové úpravy spadající původně pod firmu Albermale. Díky tomuto kroku divize BASF Coatings rozšiřuje své portfolio, aby byla poskytovatelem komplexnějších řešení.

basf

Společnost BASF kombinuje své know-how z oblasti chemie
a nátěrových aplikací s odbornými znalostmi povrchových úprav firmy Chemetall. Spojení byznysu bude těžit ze vzájemné globální infrastruktury, rozsahu trhu a přístupu na něj. Řízení nových příležitostí povede k růstu díky bezkonkurenční nabídce řešení pro všechny zákazníky.

„Tato akvizice je pokračováním naší strategie růstu BASF v České republice. Rozšíření portfolia o vysoce inovativní řešení předúprav svařených dílů karoserie nám umožní získat strategickou výhodu a lépe uspokojovat potřeby našich zákazníků z oblasti stále rostoucího automobilového průmyslu," říká Filip Dvořák, Managing Director a Country Manager společnosti BASF spol. s r.o v České republice. Jeho slova potvrzuje také prezident divize BASF Coatings, Markus Kamieth: „Vřele vítáme naše nové kolegy. Akvizice Chemetallu nám umožní významně rozšířit náš trh. Kombinací odborných znalostí a inovativní síly dvou globálních lídrů trhu urychlíme inovace a pomůžeme našim klientům, aby byli ještě úspěšnější."

Chemetall vyvíjí a vyrábí technologie a systémová řešení pro povrchovou úpravu. Jejich produkty chrání kovy před korozí, usnadňují tvarování a obrábění. Zajišťují řádnou přilnavost povlaku, aby byly díly optimálně připraveny k procesu natírání. Tyto chemické produkty se používají v celé řadě průmyslových odvětví, jako jsou automotive, letectví, úpravy hliníku nebo tvarování kovů. Prodeje Chemetallu za kalendářní rok 2015 činily 845 milionů dolarů.
Aby se společnost BASF připravila na bezproblémovou integraci, zavedla tým řízení globální integrace, který zajistí kontinuitu provozu při zachování jasné priority v plnění zákaznických potřeb.Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..